Reklama

Low Carb Nápoje
  • Low Carb Nápoje
  • MixSlim
  • Cena od 1000 do 2500 Kč
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb dieta od MixSlim

Hubnutí nemusí být náročným problémem, pokud víte, jak na to. Netýrejte se v posilovně, nehladovte, ale věnujte svoji pozornost správnému stravování. Pomůže vám v tom dieta MixSlim, která sází na vysoký podíl bílkovin a vlákniny a snížení množství sacharidů a tuků.

Proteiny a vláknina zasytí: S dietou MixSlim vzhůru ke štíhlosti

Určitě jste už slyšeli, že vyvážená strava má obsahovat poměrně přesně definované podíly sacharidů, proteinů a tuků. Pravda je ale taková, že naše současná strava obsahuje až příliš velké množství tuků, zejména těch nezdravých nasycených, a potom také velké množství jednoduchých cukrů. S dietou MixSlim dostanete pod kontrolu obojí. Je to keto dieta, která sází na vysoký podíl bílkovin a vlákniny. Podíl tuků je omezen, respektive v ketonové dietě mají svoje místo především zdravé nenasycené mastné kyseliny jako omega 3 a 6. Nasycené mastné kyseliny jsou výrazně omezeny. Také jednoduché cukry z bílého pečiva, zákusků a příloh keto dieta vylučuje. Naopak MixSlim pomáhá zasytit žaludek díky bílkovinám a velkému množství vlákniny.

Spalování tuků v ketóze je cílem MixSlim

Obvyklou neřestí naší stravy jsou jídla s lepkem, velkým množstvím přidaných cukrů, zejména těch jednoduchých a také konzervantů, barviv, aditiv, glutamátů a spousty dalších nevhodných látek. Dieta MixSlim všechny tyto nešvary odbourává. Konzumujete především vysoký podíl bílkovin, což odpovídá hlavním zásadám ketonové diety. Snížený podíl sacharidů znamená, že vaše tělo sahá pro energii do tukových rezerv. Je k tomu okolnostmi donuceno, ale právě díky tomu má keto diety výrazný hubnoucí efekt. Jídla MixSlim navíc mají vysoký podíl minerálů a vitamínů, ať už jde o dietní kaše nebo třeba palačinky. Vysoký podíl vlákniny podporuje trávení, což je také dalším pozitivním efektem, který poskytuje ketonová dieta. Mnoho lidí má totiž s trávením problémy.

Low carb nápoje

Mají výbornou chuť a nebudou na překážku ketogenní dietě. Tak se dají v kostce označit snad všechny nápoje s velmi nízkým obsahem sacharidů. Cílem je, aby bylo dané pití bez cukru, protože jinak byste ohrozili principy již zavedeného dietního plánu. Teď už si ale nemusíte dělat žádné starosti, neboť koktejly, víno nebo sirup už neobsahují ani gram cukru navíc! Dokonce se dá říci, že prakticky ani žádný cukr nemají. Můžete si je tedy nalít bez výčitek a nepít jen čistou vodu z kohoutku, i když právě ta je při dietě vhodná jako nápoj číslo jedna. Proč ho ale dále nedoplnit?

Low carb nápoje aneb vynikající víno

Kdo by neměl rád tekutou révu, jak zpíval už Jaroslav Marvan? Zvláště pokud obsahuje jen naprosté minimum cukru. Takové low carb nápoje si necháme všichni líbit, že? Odmítnout sklenku k přípitku tak vůbec nemusíme, jen si tedy stačí nalít takzvaně „z vlastních zásob“. Ketózu přitom vůbec nenarušíte, dáte si totiž víno, jehož složení rozhodně není tomuto stavu na závadu. A nemusí zůstat jen u vína, nabídka nápojů je hodně široká a jistě není důvod zůstávat jenom u bylinkových čajů. I když jsou zdravé, jak nám řekne nejeden výživový poradce.

Proteinové nápoje vás skvěle zasytí

Malina, ananas, vanilka, ale také třeba hruška. Vyberte si chuť, co vám bude vyhovovat a zachutná vám ze všech nejvíce! Setřiďte si jednotlivé produkty dle zvolených kritérií a klikněte jednoduše na ten, se kterým si budete opravdu rozumět. Proteinové nápoje přinesou výbornou chuť v kombinaci s minimem cukru. Žádné výčitky, tohle nejsou slazené limonády ze supermarketů, které mají snad i padesát kostek cukru na jednu velkou lahev. Ve standardní nabídce nechybí ani nápoj s příchutí punče, jenž vám připomene atmosféru vánočních svátků. Proč si ho nedopřát a nevzpomínat na hezké chvilky s rodinou? Low carb dieta je totiž o tom, jak se cítíte – jde o psychickou pohodu!

Reklama