Reklama

Ostatní
  • Ostatní
  • MixSlim

Reklama

Low carb dieta od MixSlim

Hubnutí nemusí být náročným problémem, pokud víte, jak na to. Netýrejte se v posilovně, nehladovte, ale věnujte svoji pozornost správnému stravování. Pomůže vám v tom dieta MixSlim, která sází na vysoký podíl bílkovin a vlákniny a snížení množství sacharidů a tuků.

Proteiny a vláknina zasytí: S dietou MixSlim vzhůru ke štíhlosti

Určitě jste už slyšeli, že vyvážená strava má obsahovat poměrně přesně definované podíly sacharidů, proteinů a tuků. Pravda je ale taková, že naše současná strava obsahuje až příliš velké množství tuků, zejména těch nezdravých nasycených, a potom také velké množství jednoduchých cukrů. S dietou MixSlim dostanete pod kontrolu obojí. Je to keto dieta, která sází na vysoký podíl bílkovin a vlákniny. Podíl tuků je omezen, respektive v ketonové dietě mají svoje místo především zdravé nenasycené mastné kyseliny jako omega 3 a 6. Nasycené mastné kyseliny jsou výrazně omezeny. Také jednoduché cukry z bílého pečiva, zákusků a příloh keto dieta vylučuje. Naopak MixSlim pomáhá zasytit žaludek díky bílkovinám a velkému množství vlákniny.

Spalování tuků v ketóze je cílem MixSlim

Obvyklou neřestí naší stravy jsou jídla s lepkem, velkým množstvím přidaných cukrů, zejména těch jednoduchých a také konzervantů, barviv, aditiv, glutamátů a spousty dalších nevhodných látek. Dieta MixSlim všechny tyto nešvary odbourává. Konzumujete především vysoký podíl bílkovin, což odpovídá hlavním zásadám ketonové diety. Snížený podíl sacharidů znamená, že vaše tělo sahá pro energii do tukových rezerv. Je k tomu okolnostmi donuceno, ale právě díky tomu má keto diety výrazný hubnoucí efekt. Jídla MixSlim navíc mají vysoký podíl minerálů a vitamínů, ať už jde o dietní kaše nebo třeba palačinky. Vysoký podíl vlákniny podporuje trávení, což je také dalším pozitivním efektem, který poskytuje ketonová dieta. Mnoho lidí má totiž s trávením problémy.

Ostatní low carb produkty

Když držíte low carb dietu, neznamená to, že máte před sebou týdny plné odříkání a porcí jídla, které byste za jiných okolností zřejmě nejedli. Kdo už ale někdy toto dietní stravování poznal, dobře ví, na čem je vlastně založené. Omezit sacharidy, nedopřávat si slazené nápoje, nemít pořád po ruce třeba sušenky. Pokud v tomto snažení vytrváte, zjistíte, že se cítíte lépe, protože cukr je ten problém, co stojí v cestě hubnutí a vysněné postavě. Cílem vašeho snažení by proto mělo být vypustit jen ze stravovacího plánu, a to v takové míře, v jaké to jen půjde!

Spalovače tuků jsou zajímavým doplňkem

Nejsou to sice zázračné pilulky, po kterých byste zhubli přes noc a mohli se chlubit vosím pasem, ale na druhou stranu – jejich složení pomůže vhodně nastartovat metabolismus a v kombinaci s dobrým jídelníčkem a cvičením se mohou dostavit první výsledky. Spalovače tuků vás pak motivují v dalším snažení, protože cílem jistě není zhubnout pár kilogramů. Jde spíš o to změnit celý životní styl a připravit své tělo o tukové polštářky, které nikdo nezávidí. Zajímavým doplňkem stravy při low carb dietě jsou i proteinové chipsy. Také výborné, také pěkně křupavé, ale bez soli, umělých aromat, spousty kalorií a sacharidů, které jsou bohužel na překážku. Ideální k televizi nebo když máte chuť na něco dobrého a dortíky nebo cukrovinky jsou tak lákavé, že takřka nelze odolat a musíte se opravdu držet.

Sušené maso vám jistě zachutná

Svačina, kterou můžete mít kdykoliv po ruce. Dejte si jí do kapsy, užijte si dobrotu z kvalitního masa, produkt, jenž ocení všichni milovníci poctivých bílkovin. Sušené maso je vhodné jako alternativa zákusku, když máte chuť na něco nevšedního, ale neradi byste hřešili cukrem. Mnohem lepší bude i nadále pokračovat v dietě a držet si započatou linii.

Reklama