Reklama

Low Carb omelety
  • Low Carb omelety
  • KetoMix
  • Nejdražší podle porce

Reklama

Low carb dieta od KetoMix

Nízkosacharidová dieta tvoří základ úspěšného hubnutí. V dnešní době většina z nás konzumuje příliš velké množství jednoduchých cukrů, a právě proto se nás kila drží jako klíště. Cestou, jak se dostat ven z této záludné pasti a zároveň se dobře najíst, je keto dieta, tedy shazování kil v ketóze.

Low carb dieta KetoMix vám pomůže k ideální hmotnosti

Recept na to, jak úspěšně zhubnout zní jednoduše. S low carb produkty KetoMix sacharidy ve stravě omezíte na minimum, dopřejete jich svému tělu pouhých 50 g denně. Výsledkem je ketonová dieta. Organismus rychle zjistí, že nedostává cukry, které by posloužily jako palivo pro váš mozek a svaly. Nezbývá mu proto nic jiného, než hledat zdroje energie jinde. Během pouhých několika dní se dostává do ketózy. Čerpání energie z tuků, to je stručně a jasně vysvětlená keto dieta. Jednoduše řečeno, v játrech se tuky přeměňují na ketony, ze kterých získáváte palivo pro svoje fungování. Individuální příprava dietního jídelníčku je náročná, ale KetoMix vás zbaví nutnosti zvažovat složení jídla. Přitom ketonová dieta zajišťuje zdravé hubnutí směrem k dosažení vaší optimální hmotnosti.

Na chutná a vyvážená jídla KetoMix se budete těšit

Spousta lidí žije v přesvědčení, že dietní potraviny z principu nemohou být chutné. Vyvedeme vás z omylu. Na low carb jídlech KetoMix si pochutnáte. Možná jste nevěděli, že keto dieta nemusí být nemastné neslané jídlo, nad kterým se budete ošklíbat. Omeleta se sýrovou příchutí nebo proteinové palačinky či pudink s vanilkovou příchutí slibují příjemný gurmánský zážitek. Dokonce si můžete bez výčitek dopřát i různé pamlsky, například u televize bez obav chroupat proteinové chipsy se sníženým obsahem sacharidů i tuků. Dietu KetoMix sestavují výživoví odborníci, kteří pečlivě hlídají, aby jídla obsahovala všechny potřebné vitamíny a minerály. Nemusíte se proto obávat, že by vám keto dieta způsobila nedostatek některých živin, což se při amatérsky praktikovaných dietách často stává.

Low carb omelety

Kdo má rád vejce, ať se přihlásí! Ať už vařené na hniličku, jako součást různých salátů nebo v omeletě se sýrem, slaninou a žampiony. Abyste rozuměli, i během diety si můžete vejce dopřát. A samozřejmě nejen vařená, ale i právě ve formě omelety. Low carb dieta je svého druhu skutečně jedinečná, a pokud jí dáte šanci, zaručeně vás nejednou překvapí. Dává velkou šanci bílkovinám a omezuje sacharidy na naprosté minimum. Díky tomu pak přejde brzy do ketózy, tedy procesu, kdy se primárně spalují zásoby podkožního tuku. A je tedy zřejmé, že vytrvalost růže přináší, jak by řekl klasik!

Proteinové omelety mají v oblibě pestrost

V kombinaci s vajíčky na pánvičce se v minulosti osvědčily žampiony, ale také kousek sýra. Co s tím? Udělat dvě základní varianty pro keto dietu, samozřejmě! Proteinové omelety ale můžete zkusit i se slaninou anebo jen cibulí a pažitkou, případně také pořádnou porcí zeleniny. Porovnejte si jedním kliknutím jejich cenovou hladinu a vyberte si variantu, co vám bude nejvíce vyhovovat. Možná si k nim přikoupíte i nějaké další produkty, jako třeba koktejly, polévky nebo tyčinky s čokoládovou příchutí. Ano, prakticky bez cukru, jen s vydatnou porcí bílkovin a vlákniny, i takové mohou být dezerty a chvilky plné mlsání. Low carb dieta se nepřetvařuje, má pro vás mnoho různých forem.

Low carb omelety si vychutnáte za pár minut

A co příprava, jak je složitá? Nebojte se, nestrávíte s ní více než pět minut, jde o hodně snadný proces, jenž zvládne i ten, kdo zatím neměl tu čest připravovat svíčkovou nebo například klasický guláš s knedlíky. Stačí jen málo, Low carb omelety jsou dietní a nabídnou vám i příchuť slaniny, která je pro většinu diet zapovězeným tématem. Proč si nevychutnat tu libou vůni, že? Nízkosacharidová omeleta poslouží jako ideální sobotní oběd, když se vám nechce dělat žádné složité jídlo a rádi byste si pochutnali na něčem vskutku originálním!

Reklama