Reklama

Low Carb balíčky
  • Low Carb balíčky
  • ChiaShake

Reklama

Low carb dieta od Chia Shake

Když potřebujete zhubnout, nemusíte přitom hladovět a do vysílení cvičit v posilovně. Ani jeden z těchto receptů na štíhlou linii není zdravý. Mnohem lepší variantou k odbourání nadbytečných kilogramů je kvalitní vyvážená strava, jakou nabízí dieta Chia Shake. Vychází z principů ketonové diety a pomůže odbourat tuk díky proteinovým jídlům s obsahem chia semínek.

Velká síla Chia Shake: Už Indiáni objevili potenciál chia semínek

Semena šalvěje hispánské, jejichž pravlastí jsou horské oblasti Střední Ameriky, tvoří základ Chia Shake diety. Samozřejmě ale nejde jenom o ně. V principu ketonová dieta založená na sníženém příjmu sacharidů je doplněna o tato semínka, které se stávají zdrojem vitamínů, minerálů a stopových prvků. Výživovou hodnotu chia semínek objevili už v dávných dobách Aztékové a Mayové, kteří je měli vždy zásobě na dlouhých cestách. Představovala pro ně vydatný zdroj živin ve chvílích, kdy měli nedostatek. Vlastně praktikovali Chia Shake stravu, aniž by k tomu měli zdůvodnění nutričních specialistů. Vycházeli ze svých letitých zkušeností. Pochopitelně nic netušili o keto dietě, ale vlastně ji praktikovali, protože neměli příliš mnoho zdrojů sacharidů.

Jak využít dávné zkušenosti pro optimální efekt Chia Shake diety?

Možná se ptáte, jak využít moudrost dávných Indiánů. Překvapivě to jde, protože i tady můžeme hledat prazáklady keto diety s nízkou porcí sacharidů. Můžete zkusit Chia Shake produkty, například Chia pudink s lesními plody. Staří Mayové a Aztékové se sacharidy rozhodně nepřecpávali, ačkoli významnou složku jejich stravy tvořila kukuřice a fazole, kde najdete významný podíl sacharidů. Kdybychom ale porovnali množství sacharidů, které snědli v potravě oni a co sníme my, určitě bychom došli k názoru, že ketonová dieta byla mnohem více jejich heslem než tím naším. Ruku na srdce, určitě dobře víte, že konzumujete více sacharidů, než je doporučené a vhodné. Proto bychom se měli vrátit ke keto dietě, tedy stravování s nižším podílem sacharidů. Dieta Chia Shake je jednou z cest, po které jít, když chcete, aby ketonová dieta byla plná živin a pochutnali jste si na ní.

Low carb balíčky

Dodržovat dietní režim, to samozřejmě chce jistou porci odhodlání. Pokud nejste spokojeni se svou postavou, připravte se, že na vás čeká dlouhá cesta. Nic ale nebrání tomu, aby byla korunována výsledným úspěchem, jen je jasné, že nic nepůjde přes noc. Dieta by také měla být rozmanitá, protože jíst jedno a totéž jídlo neustále dokola nelze. Cílem je přeci nastartování metabolismu, jenž bude pracovat rychleji a poradí si tak i s tuky. Podpoříte jej třeba s rotopedem, cyklistikou či běháním v parku a pak si jen počkáte, až se váha začne konečně trochu hýbat.

Balíček low carb diety na 4 týdny je dobrá volba

Minimum sacharidů, o to více bílkovin plus odpovídající pitný režim bez slazených nápojů. Přesně o tom je balíček low carb diety na 4 týdny, propracovaný dietní plán bez hladovění. Jíte pravidelně a máte dobrý pocit z výsledků, současně pak nemáte pocit, že se o něco zbytečně ochuzujete. Nejlepší cestou je určitě nezávazná zkouška, po které se rozhodnete, zda chcete pokračovat. Low carb dieta sestává z koktejlů nabízejících klasické příchutě, s nimiž se setkáte i v různých restauracích. Co třeba jahody nebo pistácie? K mání jsou samozřejmě i další oblíbené variace, nenechejte si proto ujít třeba banánovou příchuť. Porovnejte si jednoduše ty nejzajímavější nabídky.

Low carb dieta na 4 týdny může být velmi prospěšná

Půjde o proces spojený s odříkáním si sladkého, ale neznamená to, že se musíte ochudit o chutná jídla. Fámy o tom, že co je dobré současně nemůže být zdravé raději pusťte co nejdříve z hlavy. Nejen proto, že ketonová dieta na 4 týdny je zkouškou, co je zcela nezávazná a po měsíci pak vlastně můžete snadno vyhodnotit, jestli se cítíte lépe. Půjde to i bez zbytečného hladovění, připravte se i na palačinky, polévky a kaše ze zdravých ingrediencí, co vám jistě zachutnají. Low carb dieta je tématem, o němž koluje řada mýtů. Když ji ale zkusíte na vlastní kůži, možná na ně budete mít svůj vlastní názor.

Reklama