Reklama

Low Carb balíčky
  • Low Carb balíčky
  • KetoMix

Reklama

Low carb dieta od KetoMix

Nízkosacharidová dieta tvoří základ úspěšného hubnutí. V dnešní době většina z nás konzumuje příliš velké množství jednoduchých cukrů, a právě proto se nás kila drží jako klíště. Cestou, jak se dostat ven z této záludné pasti a zároveň se dobře najíst, je keto dieta, tedy shazování kil v ketóze.

Low carb dieta KetoMix vám pomůže k ideální hmotnosti

Recept na to, jak úspěšně zhubnout zní jednoduše. S low carb produkty KetoMix sacharidy ve stravě omezíte na minimum, dopřejete jich svému tělu pouhých 50 g denně. Výsledkem je ketonová dieta. Organismus rychle zjistí, že nedostává cukry, které by posloužily jako palivo pro váš mozek a svaly. Nezbývá mu proto nic jiného, než hledat zdroje energie jinde. Během pouhých několika dní se dostává do ketózy. Čerpání energie z tuků, to je stručně a jasně vysvětlená keto dieta. Jednoduše řečeno, v játrech se tuky přeměňují na ketony, ze kterých získáváte palivo pro svoje fungování. Individuální příprava dietního jídelníčku je náročná, ale KetoMix vás zbaví nutnosti zvažovat složení jídla. Přitom ketonová dieta zajišťuje zdravé hubnutí směrem k dosažení vaší optimální hmotnosti.

Na chutná a vyvážená jídla KetoMix se budete těšit

Spousta lidí žije v přesvědčení, že dietní potraviny z principu nemohou být chutné. Vyvedeme vás z omylu. Na low carb jídlech KetoMix si pochutnáte. Možná jste nevěděli, že keto dieta nemusí být nemastné neslané jídlo, nad kterým se budete ošklíbat. Omeleta se sýrovou příchutí nebo proteinové palačinky či pudink s vanilkovou příchutí slibují příjemný gurmánský zážitek. Dokonce si můžete bez výčitek dopřát i různé pamlsky, například u televize bez obav chroupat proteinové chipsy se sníženým obsahem sacharidů i tuků. Dietu KetoMix sestavují výživoví odborníci, kteří pečlivě hlídají, aby jídla obsahovala všechny potřebné vitamíny a minerály. Nemusíte se proto obávat, že by vám keto dieta způsobila nedostatek některých živin, což se při amatérsky praktikovaných dietách často stává.

Low carb balíčky

Dodržovat dietní režim, to samozřejmě chce jistou porci odhodlání. Pokud nejste spokojeni se svou postavou, připravte se, že na vás čeká dlouhá cesta. Nic ale nebrání tomu, aby byla korunována výsledným úspěchem, jen je jasné, že nic nepůjde přes noc. Dieta by také měla být rozmanitá, protože jíst jedno a totéž jídlo neustále dokola nelze. Cílem je přeci nastartování metabolismu, jenž bude pracovat rychleji a poradí si tak i s tuky. Podpoříte jej třeba s rotopedem, cyklistikou či běháním v parku a pak si jen počkáte, až se váha začne konečně trochu hýbat.

Balíček low carb diety na 4 týdny je dobrá volba

Minimum sacharidů, o to více bílkovin plus odpovídající pitný režim bez slazených nápojů. Přesně o tom je balíček low carb diety na 4 týdny, propracovaný dietní plán bez hladovění. Jíte pravidelně a máte dobrý pocit z výsledků, současně pak nemáte pocit, že se o něco zbytečně ochuzujete. Nejlepší cestou je určitě nezávazná zkouška, po které se rozhodnete, zda chcete pokračovat. Low carb dieta sestává z koktejlů nabízejících klasické příchutě, s nimiž se setkáte i v různých restauracích. Co třeba jahody nebo pistácie? K mání jsou samozřejmě i další oblíbené variace, nenechejte si proto ujít třeba banánovou příchuť. Porovnejte si jednoduše ty nejzajímavější nabídky.

Low carb dieta na 4 týdny může být velmi prospěšná

Půjde o proces spojený s odříkáním si sladkého, ale neznamená to, že se musíte ochudit o chutná jídla. Fámy o tom, že co je dobré současně nemůže být zdravé raději pusťte co nejdříve z hlavy. Nejen proto, že ketonová dieta na 4 týdny je zkouškou, co je zcela nezávazná a po měsíci pak vlastně můžete snadno vyhodnotit, jestli se cítíte lépe. Půjde to i bez zbytečného hladovění, připravte se i na palačinky, polévky a kaše ze zdravých ingrediencí, co vám jistě zachutnají. Low carb dieta je tématem, o němž koluje řada mýtů. Když ji ale zkusíte na vlastní kůži, možná na ně budete mít svůj vlastní názor.

Reklama