Reklama

Low Carb balíčky
  • Low Carb balíčky
  • MixSlim

Reklama

Low carb dieta od MixSlim

Hubnutí nemusí být náročným problémem, pokud víte, jak na to. Netýrejte se v posilovně, nehladovte, ale věnujte svoji pozornost správnému stravování. Pomůže vám v tom dieta MixSlim, která sází na vysoký podíl bílkovin a vlákniny a snížení množství sacharidů a tuků.

Proteiny a vláknina zasytí: S dietou MixSlim vzhůru ke štíhlosti

Určitě jste už slyšeli, že vyvážená strava má obsahovat poměrně přesně definované podíly sacharidů, proteinů a tuků. Pravda je ale taková, že naše současná strava obsahuje až příliš velké množství tuků, zejména těch nezdravých nasycených, a potom také velké množství jednoduchých cukrů. S dietou MixSlim dostanete pod kontrolu obojí. Je to keto dieta, která sází na vysoký podíl bílkovin a vlákniny. Podíl tuků je omezen, respektive v ketonové dietě mají svoje místo především zdravé nenasycené mastné kyseliny jako omega 3 a 6. Nasycené mastné kyseliny jsou výrazně omezeny. Také jednoduché cukry z bílého pečiva, zákusků a příloh keto dieta vylučuje. Naopak MixSlim pomáhá zasytit žaludek díky bílkovinám a velkému množství vlákniny.

Spalování tuků v ketóze je cílem MixSlim

Obvyklou neřestí naší stravy jsou jídla s lepkem, velkým množstvím přidaných cukrů, zejména těch jednoduchých a také konzervantů, barviv, aditiv, glutamátů a spousty dalších nevhodných látek. Dieta MixSlim všechny tyto nešvary odbourává. Konzumujete především vysoký podíl bílkovin, což odpovídá hlavním zásadám ketonové diety. Snížený podíl sacharidů znamená, že vaše tělo sahá pro energii do tukových rezerv. Je k tomu okolnostmi donuceno, ale právě díky tomu má keto diety výrazný hubnoucí efekt. Jídla MixSlim navíc mají vysoký podíl minerálů a vitamínů, ať už jde o dietní kaše nebo třeba palačinky. Vysoký podíl vlákniny podporuje trávení, což je také dalším pozitivním efektem, který poskytuje ketonová dieta. Mnoho lidí má totiž s trávením problémy.

Low carb balíčky

Dodržovat dietní režim, to samozřejmě chce jistou porci odhodlání. Pokud nejste spokojeni se svou postavou, připravte se, že na vás čeká dlouhá cesta. Nic ale nebrání tomu, aby byla korunována výsledným úspěchem, jen je jasné, že nic nepůjde přes noc. Dieta by také měla být rozmanitá, protože jíst jedno a totéž jídlo neustále dokola nelze. Cílem je přeci nastartování metabolismu, jenž bude pracovat rychleji a poradí si tak i s tuky. Podpoříte jej třeba s rotopedem, cyklistikou či běháním v parku a pak si jen počkáte, až se váha začne konečně trochu hýbat.

Balíček low carb diety na 4 týdny je dobrá volba

Minimum sacharidů, o to více bílkovin plus odpovídající pitný režim bez slazených nápojů. Přesně o tom je balíček low carb diety na 4 týdny, propracovaný dietní plán bez hladovění. Jíte pravidelně a máte dobrý pocit z výsledků, současně pak nemáte pocit, že se o něco zbytečně ochuzujete. Nejlepší cestou je určitě nezávazná zkouška, po které se rozhodnete, zda chcete pokračovat. Low carb dieta sestává z koktejlů nabízejících klasické příchutě, s nimiž se setkáte i v různých restauracích. Co třeba jahody nebo pistácie? K mání jsou samozřejmě i další oblíbené variace, nenechejte si proto ujít třeba banánovou příchuť. Porovnejte si jednoduše ty nejzajímavější nabídky.

Low carb dieta na 4 týdny může být velmi prospěšná

Půjde o proces spojený s odříkáním si sladkého, ale neznamená to, že se musíte ochudit o chutná jídla. Fámy o tom, že co je dobré současně nemůže být zdravé raději pusťte co nejdříve z hlavy. Nejen proto, že ketonová dieta na 4 týdny je zkouškou, co je zcela nezávazná a po měsíci pak vlastně můžete snadno vyhodnotit, jestli se cítíte lépe. Půjde to i bez zbytečného hladovění, připravte se i na palačinky, polévky a kaše ze zdravých ingrediencí, co vám jistě zachutnají. Low carb dieta je tématem, o němž koluje řada mýtů. Když ji ale zkusíte na vlastní kůži, možná na ně budete mít svůj vlastní názor.

Reklama