Reklama

Low Carb balíčky
  • Low Carb balíčky
  • Slim Pasta

Reklama

Low carb od Slim pasta

I malé dítě dobře ví, z čeho se vyrábějí klasické těstoviny. Ať už se jedná o jakýkoliv typ, s různým využitím, vždy je základem mouka. Díky tomu mají těstoviny správný tvar, chuť, ale vyžadují i správný postup přípravy. Nyní to však vypadá, že klasické těstoviny mohou mít konkurenci. A to v podobě těch, kde je hlavní surovinou glukomanan. Ten může být nejenom náhradou mouky při výrobě těstovin, ale může být i látkou, ze které se vyrábí rýže. Taková, která se prodává pod známou značkou SlimPasta.

Co je to glukomanan?

Nelze na něho pohlížet jako přímou náhradu mouky. Lepší je pohlížet na něho jako na možnou surovinu, ze které se dá vyronit alternativní pasta, ale i rýže. Glukomanan je látkou, která se získává z hlíz rostlin, které se označují jako konjak. I proto se již vžil pojem konjakové těstoviny. Tato rostlina je velmi známá v Asii, hlavně potom v Japonsku. Díky těmto možnostem použití to však vypadá, že dříve či později bude velmi známá i v Evropě. A to jako unikátní pomocník na hubnutí, jelikož tento název začínají skloňovat všichni ti, kteří chtějí redukovat svou váhu. A k nim se přidávají ti, kteří chtějí jíst zdravěji, bez nadměrného množství cukrů ve své potravě.

Konjakové těstoviny jako náhrada těch klasických

Proč je u klasických těstovin mouka takový problém? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá. Má mnoho kalorií, stejně jako má i mnoho sacharidů. Z tohoto důvodu se při dietním režimu nijak výrazně nehodí. Oproti tomu konjakové těstoviny jsou pravým opakem. Sacharidy nemají žádné a kalorický hodnota je minimální. Jde tak o zajímavou náhradu klasických příloh v low carb jídlech. A ta mohou být celkem rozmanitá, jelikož dnes lze na trhu najít třeba podobu špaget, podobu penne, ale i asijských nudlí. A k tomu všemu přidejme již několikrát zmíněnou rýži, také bez sacharidů, s minimální kalorickou hodnotou.

Low carb balíčky

Dodržovat dietní režim, to samozřejmě chce jistou porci odhodlání. Pokud nejste spokojeni se svou postavou, připravte se, že na vás čeká dlouhá cesta. Nic ale nebrání tomu, aby byla korunována výsledným úspěchem, jen je jasné, že nic nepůjde přes noc. Dieta by také měla být rozmanitá, protože jíst jedno a totéž jídlo neustále dokola nelze. Cílem je přeci nastartování metabolismu, jenž bude pracovat rychleji a poradí si tak i s tuky. Podpoříte jej třeba s rotopedem, cyklistikou či běháním v parku a pak si jen počkáte, až se váha začne konečně trochu hýbat.

Balíček low carb diety na 4 týdny je dobrá volba

Minimum sacharidů, o to více bílkovin plus odpovídající pitný režim bez slazených nápojů. Přesně o tom je balíček low carb diety na 4 týdny, propracovaný dietní plán bez hladovění. Jíte pravidelně a máte dobrý pocit z výsledků, současně pak nemáte pocit, že se o něco zbytečně ochuzujete. Nejlepší cestou je určitě nezávazná zkouška, po které se rozhodnete, zda chcete pokračovat. Low carb dieta sestává z koktejlů nabízejících klasické příchutě, s nimiž se setkáte i v různých restauracích. Co třeba jahody nebo pistácie? K mání jsou samozřejmě i další oblíbené variace, nenechejte si proto ujít třeba banánovou příchuť. Porovnejte si jednoduše ty nejzajímavější nabídky.

Low carb dieta na 4 týdny může být velmi prospěšná

Půjde o proces spojený s odříkáním si sladkého, ale neznamená to, že se musíte ochudit o chutná jídla. Fámy o tom, že co je dobré současně nemůže být zdravé raději pusťte co nejdříve z hlavy. Nejen proto, že ketonová dieta na 4 týdny je zkouškou, co je zcela nezávazná a po měsíci pak vlastně můžete snadno vyhodnotit, jestli se cítíte lépe. Půjde to i bez zbytečného hladovění, připravte se i na palačinky, polévky a kaše ze zdravých ingrediencí, co vám jistě zachutnají. Low carb dieta je tématem, o němž koluje řada mýtů. Když ji ale zkusíte na vlastní kůži, možná na ně budete mít svůj vlastní názor.

Reklama