Reklama

Čokolády a sladkosti
  • Čokolády a sladkosti

Reklama

Low carb čokolády a sladkosti

Chuť na sladké je někdy skutečně velká. Přitom ale, pokud držíte dietu, si můžete dát pár dílků čokolády úplně bez obav, stačí jen vybrat si tu správnou variantu. Ne tu ze supermarketů, která je plná cukru, ale zdravou, tedy jinak řečeno, také nízkosacharidovou nebo proteinovou. Low carb dieta se pak dodržuje snadněji, když si smíte takto dopřávat, že? A pořád máte čisté svědomí, protože do sebe nedostanete cukr, jenž by pokazil cestu ke ketóze. Tedy stavu, v němž hubnete tukové zásoby hned jako první, prostě žádné dlouhé čekání!

Nízkosacharidové čokolády vás pohladí na jazyku

Stačí jen malý dílek a touha po sladkostech může být pryč. Nízkosacharidové čokolády jsou přitom opravdu lahodné a po stránce chuti jim naprosto není co vytknout! Přitom jde ale o pestrou nabídku, seřaďte si ji i podle cen a uvidíte, že půjde o zajímavé zpestření low carb diety, tedy způsobu stravování, kde nemají sacharidy dostat prakticky žádný prostor! Ochutnejte také čekankový sirup nebo například lískooříškový krém se stévií, rodina zdravých dobrot je hodně početná a doplňují ji také nízkosacharidové koktejly nebo pomazánky. Zpestření při dietě není nikdy dost a zůstat jenom u sezonní zeleniny by byla nepochybně velká škoda. I když je plná barev!

Low carb čokolády chutnají všem

Jsou skoro k nerozeznání od varianty, kde je naopak cukrů opravdu hodně. Dietní hříchy páchat nemusíte, dejte si zkrátka low carb čokolády s nízkým obsahem sacharidů a uspokojíte tu neutuchající chuť na sladké velmi snadným způsobem. Lískové a vlašské ořechy v jedné tabulce? Jistě, i taková výtečná kompozice na vás může čekat! Ochutnejte i báječný čekankový topping, se kterým dochutíte různé proteinové kaše nebo si dopřejete báječné palačinky, když je sobota odpoledne a nechcete vůbec nic dělat.

Reklama