Reklama

Čokolády a sladkosti
  • Čokolády a sladkosti
  • KetoMix

Reklama

Low carb dieta od KetoMix

Nízkosacharidová dieta tvoří základ úspěšného hubnutí. V dnešní době většina z nás konzumuje příliš velké množství jednoduchých cukrů, a právě proto se nás kila drží jako klíště. Cestou, jak se dostat ven z této záludné pasti a zároveň se dobře najíst, je keto dieta, tedy shazování kil v ketóze.

Low carb dieta KetoMix vám pomůže k ideální hmotnosti

Recept na to, jak úspěšně zhubnout zní jednoduše. S low carb produkty KetoMix sacharidy ve stravě omezíte na minimum, dopřejete jich svému tělu pouhých 50 g denně. Výsledkem je ketonová dieta. Organismus rychle zjistí, že nedostává cukry, které by posloužily jako palivo pro váš mozek a svaly. Nezbývá mu proto nic jiného, než hledat zdroje energie jinde. Během pouhých několika dní se dostává do ketózy. Čerpání energie z tuků, to je stručně a jasně vysvětlená keto dieta. Jednoduše řečeno, v játrech se tuky přeměňují na ketony, ze kterých získáváte palivo pro svoje fungování. Individuální příprava dietního jídelníčku je náročná, ale KetoMix vás zbaví nutnosti zvažovat složení jídla. Přitom ketonová dieta zajišťuje zdravé hubnutí směrem k dosažení vaší optimální hmotnosti.

Na chutná a vyvážená jídla KetoMix se budete těšit

Spousta lidí žije v přesvědčení, že dietní potraviny z principu nemohou být chutné. Vyvedeme vás z omylu. Na low carb jídlech KetoMix si pochutnáte. Možná jste nevěděli, že keto dieta nemusí být nemastné neslané jídlo, nad kterým se budete ošklíbat. Omeleta se sýrovou příchutí nebo proteinové palačinky či pudink s vanilkovou příchutí slibují příjemný gurmánský zážitek. Dokonce si můžete bez výčitek dopřát i různé pamlsky, například u televize bez obav chroupat proteinové chipsy se sníženým obsahem sacharidů i tuků. Dietu KetoMix sestavují výživoví odborníci, kteří pečlivě hlídají, aby jídla obsahovala všechny potřebné vitamíny a minerály. Nemusíte se proto obávat, že by vám keto dieta způsobila nedostatek některých živin, což se při amatérsky praktikovaných dietách často stává.

Low carb čokolády a sladkosti

Chuť na sladké je někdy skutečně velká. Přitom ale, pokud držíte dietu, si můžete dát pár dílků čokolády úplně bez obav, stačí jen vybrat si tu správnou variantu. Ne tu ze supermarketů, která je plná cukru, ale zdravou, tedy jinak řečeno, také nízkosacharidovou nebo proteinovou. Low carb dieta se pak dodržuje snadněji, když si smíte takto dopřávat, že? A pořád máte čisté svědomí, protože do sebe nedostanete cukr, jenž by pokazil cestu ke ketóze. Tedy stavu, v němž hubnete tukové zásoby hned jako první, prostě žádné dlouhé čekání!

Nízkosacharidové čokolády vás pohladí na jazyku

Stačí jen malý dílek a touha po sladkostech může být pryč. Nízkosacharidové čokolády jsou přitom opravdu lahodné a po stránce chuti jim naprosto není co vytknout! Přitom jde ale o pestrou nabídku, seřaďte si ji i podle cen a uvidíte, že půjde o zajímavé zpestření low carb diety, tedy způsobu stravování, kde nemají sacharidy dostat prakticky žádný prostor! Ochutnejte také čekankový sirup nebo například lískooříškový krém se stévií, rodina zdravých dobrot je hodně početná a doplňují ji také nízkosacharidové koktejly nebo pomazánky. Zpestření při dietě není nikdy dost a zůstat jenom u sezonní zeleniny by byla nepochybně velká škoda. I když je plná barev!

Low carb čokolády chutnají všem

Jsou skoro k nerozeznání od varianty, kde je naopak cukrů opravdu hodně. Dietní hříchy páchat nemusíte, dejte si zkrátka low carb čokolády s nízkým obsahem sacharidů a uspokojíte tu neutuchající chuť na sladké velmi snadným způsobem. Lískové a vlašské ořechy v jedné tabulce? Jistě, i taková výtečná kompozice na vás může čekat! Ochutnejte i báječný čekankový topping, se kterým dochutíte různé proteinové kaše nebo si dopřejete báječné palačinky, když je sobota odpoledne a nechcete vůbec nic dělat.

Reklama