Reklama

Low Carb kaše
  • Low Carb kaše

Reklama

Low carb kaše

Vychutnáte si ji každé ráno, zvyknete si, že snídáte zdravě a přitom chutně. Jde to nakonec poměrně dosti snadno, že? Začít den s kaší plnou proteinů je dobrá volba, a pokud spěcháte, vůbec to nevadí. Stačí jen pár minut, rozhodně nebudete stát půl hodiny u plotny a míchat, čekat, než připravená směs konečně vychladne a tak podobně. Ráno začnete s úsměvem a ten se pak přelije do celého dne. Vždyť i ketogenní dieta vyžaduje dobrou náladu, pak může slavit o to větší úspěch. Všechno totiž začíná ve vaší hlavě, nebo snad ne?

Proteinová kaše aneb nejen vanilka a jahoda

Nikdo nemá rád spěch, zvláště pokud je brzy ráno venku ještě tma. Proteinová kaše vám ale připraví příjemné ráno, a to i ve chvíli, kdy zrovna zaspíte a budete nervózní. Během pár minut bude hotovo a vybrat si můžete, jestli nastartujete své trávení s vanilkou, jahodou nebo čokoládou. Tím však výběr ještě zaručeně nekončí, ale spíše teprve začíná! Do klasických variant potom patří ještě banán a například také mango. Vybírejte podle svého gusta, setřiďte si jedním kliknutím nejlevnější varianty nebo získejte přehled, co nabízí vaše oblíbená značka. Low carb dieta totiž začíná v momentě, kdy se k ní odhodláte a přijmete fakt, že je poněkud specifická a netradiční. Tedy z pohledu těch, kdo dietu už v minulosti drželi a neměli kýžený úspěch. Teď může být šance někde úplně jinde, jen vše dodržet!

Low carb kaše klidně každé ráno

Vychutnejte si ji podle svých představ, klidně i k lehké svačině – ale nejlepší zřejmě bude hned po probuzení, kdy je namístě lehké a snadno stravitelné jídlo. Low carb kaše může mít mnoho různých podob, trh je velmi pestrý a nabídne vždycky něco nového. Přidáte se také? Podobná dieta je založená na nízkém příjmu sacharidů, ale současně vám nabídne kvalitní bílkoviny. Ketóza může být už brzy na dohled!

Reklama