Reklama

Low Carb kaše
  • Low Carb kaše
  • KetoMix

Reklama

Low carb dieta od KetoMix

Nízkosacharidová dieta tvoří základ úspěšného hubnutí. V dnešní době většina z nás konzumuje příliš velké množství jednoduchých cukrů, a právě proto se nás kila drží jako klíště. Cestou, jak se dostat ven z této záludné pasti a zároveň se dobře najíst, je keto dieta, tedy shazování kil v ketóze.

Low carb dieta KetoMix vám pomůže k ideální hmotnosti

Recept na to, jak úspěšně zhubnout zní jednoduše. S low carb produkty KetoMix sacharidy ve stravě omezíte na minimum, dopřejete jich svému tělu pouhých 50 g denně. Výsledkem je ketonová dieta. Organismus rychle zjistí, že nedostává cukry, které by posloužily jako palivo pro váš mozek a svaly. Nezbývá mu proto nic jiného, než hledat zdroje energie jinde. Během pouhých několika dní se dostává do ketózy. Čerpání energie z tuků, to je stručně a jasně vysvětlená keto dieta. Jednoduše řečeno, v játrech se tuky přeměňují na ketony, ze kterých získáváte palivo pro svoje fungování. Individuální příprava dietního jídelníčku je náročná, ale KetoMix vás zbaví nutnosti zvažovat složení jídla. Přitom ketonová dieta zajišťuje zdravé hubnutí směrem k dosažení vaší optimální hmotnosti.

Na chutná a vyvážená jídla KetoMix se budete těšit

Spousta lidí žije v přesvědčení, že dietní potraviny z principu nemohou být chutné. Vyvedeme vás z omylu. Na low carb jídlech KetoMix si pochutnáte. Možná jste nevěděli, že keto dieta nemusí být nemastné neslané jídlo, nad kterým se budete ošklíbat. Omeleta se sýrovou příchutí nebo proteinové palačinky či pudink s vanilkovou příchutí slibují příjemný gurmánský zážitek. Dokonce si můžete bez výčitek dopřát i různé pamlsky, například u televize bez obav chroupat proteinové chipsy se sníženým obsahem sacharidů i tuků. Dietu KetoMix sestavují výživoví odborníci, kteří pečlivě hlídají, aby jídla obsahovala všechny potřebné vitamíny a minerály. Nemusíte se proto obávat, že by vám keto dieta způsobila nedostatek některých živin, což se při amatérsky praktikovaných dietách často stává.

Low carb kaše

Vychutnáte si ji každé ráno, zvyknete si, že snídáte zdravě a přitom chutně. Jde to nakonec poměrně dosti snadno, že? Začít den s kaší plnou proteinů je dobrá volba, a pokud spěcháte, vůbec to nevadí. Stačí jen pár minut, rozhodně nebudete stát půl hodiny u plotny a míchat, čekat, než připravená směs konečně vychladne a tak podobně. Ráno začnete s úsměvem a ten se pak přelije do celého dne. Vždyť i ketogenní dieta vyžaduje dobrou náladu, pak může slavit o to větší úspěch. Všechno totiž začíná ve vaší hlavě, nebo snad ne?

Proteinová kaše aneb nejen vanilka a jahoda

Nikdo nemá rád spěch, zvláště pokud je brzy ráno venku ještě tma. Proteinová kaše vám ale připraví příjemné ráno, a to i ve chvíli, kdy zrovna zaspíte a budete nervózní. Během pár minut bude hotovo a vybrat si můžete, jestli nastartujete své trávení s vanilkou, jahodou nebo čokoládou. Tím však výběr ještě zaručeně nekončí, ale spíše teprve začíná! Do klasických variant potom patří ještě banán a například také mango. Vybírejte podle svého gusta, setřiďte si jedním kliknutím nejlevnější varianty nebo získejte přehled, co nabízí vaše oblíbená značka. Low carb dieta totiž začíná v momentě, kdy se k ní odhodláte a přijmete fakt, že je poněkud specifická a netradiční. Tedy z pohledu těch, kdo dietu už v minulosti drželi a neměli kýžený úspěch. Teď může být šance někde úplně jinde, jen vše dodržet!

Low carb kaše klidně každé ráno

Vychutnejte si ji podle svých představ, klidně i k lehké svačině – ale nejlepší zřejmě bude hned po probuzení, kdy je namístě lehké a snadno stravitelné jídlo. Low carb kaše může mít mnoho různých podob, trh je velmi pestrý a nabídne vždycky něco nového. Přidáte se také? Podobná dieta je založená na nízkém příjmu sacharidů, ale současně vám nabídne kvalitní bílkoviny. Ketóza může být už brzy na dohled!

Reklama