Reklama

Low Carb kaše
  • Low Carb kaše
  • MixSlim

Reklama

Low carb dieta od MixSlim

Hubnutí nemusí být náročným problémem, pokud víte, jak na to. Netýrejte se v posilovně, nehladovte, ale věnujte svoji pozornost správnému stravování. Pomůže vám v tom dieta MixSlim, která sází na vysoký podíl bílkovin a vlákniny a snížení množství sacharidů a tuků.

Proteiny a vláknina zasytí: S dietou MixSlim vzhůru ke štíhlosti

Určitě jste už slyšeli, že vyvážená strava má obsahovat poměrně přesně definované podíly sacharidů, proteinů a tuků. Pravda je ale taková, že naše současná strava obsahuje až příliš velké množství tuků, zejména těch nezdravých nasycených, a potom také velké množství jednoduchých cukrů. S dietou MixSlim dostanete pod kontrolu obojí. Je to keto dieta, která sází na vysoký podíl bílkovin a vlákniny. Podíl tuků je omezen, respektive v ketonové dietě mají svoje místo především zdravé nenasycené mastné kyseliny jako omega 3 a 6. Nasycené mastné kyseliny jsou výrazně omezeny. Také jednoduché cukry z bílého pečiva, zákusků a příloh keto dieta vylučuje. Naopak MixSlim pomáhá zasytit žaludek díky bílkovinám a velkému množství vlákniny.

Spalování tuků v ketóze je cílem MixSlim

Obvyklou neřestí naší stravy jsou jídla s lepkem, velkým množstvím přidaných cukrů, zejména těch jednoduchých a také konzervantů, barviv, aditiv, glutamátů a spousty dalších nevhodných látek. Dieta MixSlim všechny tyto nešvary odbourává. Konzumujete především vysoký podíl bílkovin, což odpovídá hlavním zásadám ketonové diety. Snížený podíl sacharidů znamená, že vaše tělo sahá pro energii do tukových rezerv. Je k tomu okolnostmi donuceno, ale právě díky tomu má keto diety výrazný hubnoucí efekt. Jídla MixSlim navíc mají vysoký podíl minerálů a vitamínů, ať už jde o dietní kaše nebo třeba palačinky. Vysoký podíl vlákniny podporuje trávení, což je také dalším pozitivním efektem, který poskytuje ketonová dieta. Mnoho lidí má totiž s trávením problémy.

Low carb kaše

Vychutnáte si ji každé ráno, zvyknete si, že snídáte zdravě a přitom chutně. Jde to nakonec poměrně dosti snadno, že? Začít den s kaší plnou proteinů je dobrá volba, a pokud spěcháte, vůbec to nevadí. Stačí jen pár minut, rozhodně nebudete stát půl hodiny u plotny a míchat, čekat, než připravená směs konečně vychladne a tak podobně. Ráno začnete s úsměvem a ten se pak přelije do celého dne. Vždyť i ketogenní dieta vyžaduje dobrou náladu, pak může slavit o to větší úspěch. Všechno totiž začíná ve vaší hlavě, nebo snad ne?

Proteinová kaše aneb nejen vanilka a jahoda

Nikdo nemá rád spěch, zvláště pokud je brzy ráno venku ještě tma. Proteinová kaše vám ale připraví příjemné ráno, a to i ve chvíli, kdy zrovna zaspíte a budete nervózní. Během pár minut bude hotovo a vybrat si můžete, jestli nastartujete své trávení s vanilkou, jahodou nebo čokoládou. Tím však výběr ještě zaručeně nekončí, ale spíše teprve začíná! Do klasických variant potom patří ještě banán a například také mango. Vybírejte podle svého gusta, setřiďte si jedním kliknutím nejlevnější varianty nebo získejte přehled, co nabízí vaše oblíbená značka. Low carb dieta totiž začíná v momentě, kdy se k ní odhodláte a přijmete fakt, že je poněkud specifická a netradiční. Tedy z pohledu těch, kdo dietu už v minulosti drželi a neměli kýžený úspěch. Teď může být šance někde úplně jinde, jen vše dodržet!

Low carb kaše klidně každé ráno

Vychutnejte si ji podle svých představ, klidně i k lehké svačině – ale nejlepší zřejmě bude hned po probuzení, kdy je namístě lehké a snadno stravitelné jídlo. Low carb kaše může mít mnoho různých podob, trh je velmi pestrý a nabídne vždycky něco nového. Přidáte se také? Podobná dieta je založená na nízkém příjmu sacharidů, ale současně vám nabídne kvalitní bílkoviny. Ketóza může být už brzy na dohled!

Reklama