Reklama

Low Carb kaše
  • Low Carb kaše
  • Slim Pasta
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb od Slim pasta

I malé dítě dobře ví, z čeho se vyrábějí klasické těstoviny. Ať už se jedná o jakýkoliv typ, s různým využitím, vždy je základem mouka. Díky tomu mají těstoviny správný tvar, chuť, ale vyžadují i správný postup přípravy. Nyní to však vypadá, že klasické těstoviny mohou mít konkurenci. A to v podobě těch, kde je hlavní surovinou glukomanan. Ten může být nejenom náhradou mouky při výrobě těstovin, ale může být i látkou, ze které se vyrábí rýže. Taková, která se prodává pod známou značkou SlimPasta.

Co je to glukomanan?

Nelze na něho pohlížet jako přímou náhradu mouky. Lepší je pohlížet na něho jako na možnou surovinu, ze které se dá vyronit alternativní pasta, ale i rýže. Glukomanan je látkou, která se získává z hlíz rostlin, které se označují jako konjak. I proto se již vžil pojem konjakové těstoviny. Tato rostlina je velmi známá v Asii, hlavně potom v Japonsku. Díky těmto možnostem použití to však vypadá, že dříve či později bude velmi známá i v Evropě. A to jako unikátní pomocník na hubnutí, jelikož tento název začínají skloňovat všichni ti, kteří chtějí redukovat svou váhu. A k nim se přidávají ti, kteří chtějí jíst zdravěji, bez nadměrného množství cukrů ve své potravě.

Konjakové těstoviny jako náhrada těch klasických

Proč je u klasických těstovin mouka takový problém? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá. Má mnoho kalorií, stejně jako má i mnoho sacharidů. Z tohoto důvodu se při dietním režimu nijak výrazně nehodí. Oproti tomu konjakové těstoviny jsou pravým opakem. Sacharidy nemají žádné a kalorický hodnota je minimální. Jde tak o zajímavou náhradu klasických příloh v low carb jídlech. A ta mohou být celkem rozmanitá, jelikož dnes lze na trhu najít třeba podobu špaget, podobu penne, ale i asijských nudlí. A k tomu všemu přidejme již několikrát zmíněnou rýži, také bez sacharidů, s minimální kalorickou hodnotou.

Low carb kaše

Vychutnáte si ji každé ráno, zvyknete si, že snídáte zdravě a přitom chutně. Jde to nakonec poměrně dosti snadno, že? Začít den s kaší plnou proteinů je dobrá volba, a pokud spěcháte, vůbec to nevadí. Stačí jen pár minut, rozhodně nebudete stát půl hodiny u plotny a míchat, čekat, než připravená směs konečně vychladne a tak podobně. Ráno začnete s úsměvem a ten se pak přelije do celého dne. Vždyť i ketogenní dieta vyžaduje dobrou náladu, pak může slavit o to větší úspěch. Všechno totiž začíná ve vaší hlavě, nebo snad ne?

Proteinová kaše aneb nejen vanilka a jahoda

Nikdo nemá rád spěch, zvláště pokud je brzy ráno venku ještě tma. Proteinová kaše vám ale připraví příjemné ráno, a to i ve chvíli, kdy zrovna zaspíte a budete nervózní. Během pár minut bude hotovo a vybrat si můžete, jestli nastartujete své trávení s vanilkou, jahodou nebo čokoládou. Tím však výběr ještě zaručeně nekončí, ale spíše teprve začíná! Do klasických variant potom patří ještě banán a například také mango. Vybírejte podle svého gusta, setřiďte si jedním kliknutím nejlevnější varianty nebo získejte přehled, co nabízí vaše oblíbená značka. Low carb dieta totiž začíná v momentě, kdy se k ní odhodláte a přijmete fakt, že je poněkud specifická a netradiční. Tedy z pohledu těch, kdo dietu už v minulosti drželi a neměli kýžený úspěch. Teď může být šance někde úplně jinde, jen vše dodržet!

Low carb kaše klidně každé ráno

Vychutnejte si ji podle svých představ, klidně i k lehké svačině – ale nejlepší zřejmě bude hned po probuzení, kdy je namístě lehké a snadno stravitelné jídlo. Low carb kaše může mít mnoho různých podob, trh je velmi pestrý a nabídne vždycky něco nového. Přidáte se také? Podobná dieta je založená na nízkém příjmu sacharidů, ale současně vám nabídne kvalitní bílkoviny. Ketóza může být už brzy na dohled!

Reklama