Reklama

Low Carb koktejly
  • Low Carb koktejly

Reklama

Low carb koktejly

Nízký obsah sacharidů, zato vydatná porce bílkovin. Low carb dieta je inspirací pro mnoho lidí, kteří chtějí shodit přebytečná kila. Samozřejmě nejde jen o dietu, pokud tuto snahu podpoříte také zdravým pohybem podle svých aktuálních možností, neuděláte žádnou chybu. Potřebujete inspiraci? Pak můžete dát šanci i něčemu, co vám zachutná a udělat si z dietního stravování zábavu. Jistě, koktejl bez cukru, zato s přírodními aromaty, trh je velmi pestrý a nabídne několik různých příchutí!

Proteinové koktejly mají zajímavou recepturu

Banán, lesní plody, vanilka, ale třeba také aroma kávy. Jistě, proteinové koktejly mají celou řadu variací a vybírat si můžete podle svých chuťových preferencí – někdo má rád jahody, jiný zase třeba čokoládu, že? Low carb dieta může být barevná a plná různých překvapení. Nevíte, kterou si vybrat? Stačí se podívat na nabídky, které vám přinášíme, seřadit si je nejen podle ceny, ale například také preferovaných značek. Při výběru nemusíte nikam spěchat, nabídek je na našem trhu skutečně velké množství, takže volba zabere určitý čas. Jde o nezávaznou záležitost, zkusíte si, zda vám tato forma diety vyhovuje, podle čehož se budete orientovat další týdny a měsíce. Možná ve finále zkusíte i jinou dietu, kdo ví?

Proteinový nápoj je velmi sytý

Nejde o čaj nebo kávu bez cukru, naopak, proteinový nápoj znamená vydatnou porci živin, které vás bez jakýchkoliv potíží zasytí na celé hodiny. A výhodou je i rychlá příprava, takže pokud máte trochu hektičtější životní styl, je to tedy jen plus. Kokos nebo kávová variace? Jistě, i tato varianta se nabízí, tak si račte vychutnat svůj odpolední šálek. Low carb dieta je založená na vyšším příjmu bílkovin a minimální porci sacharidů. Jinými slovy, koktejl, kde je také velká porce proteinů, jde přesně v jejích šlépějích. Vychutnejte si jej během dne nebo večer, zkrátka kdykoliv, kdy to máte vepsané do svého denního plánu.

Reklama