Reklama

Low Carb koktejly
  • Low Carb koktejly
  • KetoMix

Reklama

Low carb dieta od KetoMix

Nízkosacharidová dieta tvoří základ úspěšného hubnutí. V dnešní době většina z nás konzumuje příliš velké množství jednoduchých cukrů, a právě proto se nás kila drží jako klíště. Cestou, jak se dostat ven z této záludné pasti a zároveň se dobře najíst, je keto dieta, tedy shazování kil v ketóze.

Low carb dieta KetoMix vám pomůže k ideální hmotnosti

Recept na to, jak úspěšně zhubnout zní jednoduše. S low carb produkty KetoMix sacharidy ve stravě omezíte na minimum, dopřejete jich svému tělu pouhých 50 g denně. Výsledkem je ketonová dieta. Organismus rychle zjistí, že nedostává cukry, které by posloužily jako palivo pro váš mozek a svaly. Nezbývá mu proto nic jiného, než hledat zdroje energie jinde. Během pouhých několika dní se dostává do ketózy. Čerpání energie z tuků, to je stručně a jasně vysvětlená keto dieta. Jednoduše řečeno, v játrech se tuky přeměňují na ketony, ze kterých získáváte palivo pro svoje fungování. Individuální příprava dietního jídelníčku je náročná, ale KetoMix vás zbaví nutnosti zvažovat složení jídla. Přitom ketonová dieta zajišťuje zdravé hubnutí směrem k dosažení vaší optimální hmotnosti.

Na chutná a vyvážená jídla KetoMix se budete těšit

Spousta lidí žije v přesvědčení, že dietní potraviny z principu nemohou být chutné. Vyvedeme vás z omylu. Na low carb jídlech KetoMix si pochutnáte. Možná jste nevěděli, že keto dieta nemusí být nemastné neslané jídlo, nad kterým se budete ošklíbat. Omeleta se sýrovou příchutí nebo proteinové palačinky či pudink s vanilkovou příchutí slibují příjemný gurmánský zážitek. Dokonce si můžete bez výčitek dopřát i různé pamlsky, například u televize bez obav chroupat proteinové chipsy se sníženým obsahem sacharidů i tuků. Dietu KetoMix sestavují výživoví odborníci, kteří pečlivě hlídají, aby jídla obsahovala všechny potřebné vitamíny a minerály. Nemusíte se proto obávat, že by vám keto dieta způsobila nedostatek některých živin, což se při amatérsky praktikovaných dietách často stává.

Low carb koktejly

Nízký obsah sacharidů, zato vydatná porce bílkovin. Low carb dieta je inspirací pro mnoho lidí, kteří chtějí shodit přebytečná kila. Samozřejmě nejde jen o dietu, pokud tuto snahu podpoříte také zdravým pohybem podle svých aktuálních možností, neuděláte žádnou chybu. Potřebujete inspiraci? Pak můžete dát šanci i něčemu, co vám zachutná a udělat si z dietního stravování zábavu. Jistě, koktejl bez cukru, zato s přírodními aromaty, trh je velmi pestrý a nabídne několik různých příchutí!

Proteinové koktejly mají zajímavou recepturu

Banán, lesní plody, vanilka, ale třeba také aroma kávy. Jistě, proteinové koktejly mají celou řadu variací a vybírat si můžete podle svých chuťových preferencí – někdo má rád jahody, jiný zase třeba čokoládu, že? Low carb dieta může být barevná a plná různých překvapení. Nevíte, kterou si vybrat? Stačí se podívat na nabídky, které vám přinášíme, seřadit si je nejen podle ceny, ale například také preferovaných značek. Při výběru nemusíte nikam spěchat, nabídek je na našem trhu skutečně velké množství, takže volba zabere určitý čas. Jde o nezávaznou záležitost, zkusíte si, zda vám tato forma diety vyhovuje, podle čehož se budete orientovat další týdny a měsíce. Možná ve finále zkusíte i jinou dietu, kdo ví?

Proteinový nápoj je velmi sytý

Nejde o čaj nebo kávu bez cukru, naopak, proteinový nápoj znamená vydatnou porci živin, které vás bez jakýchkoliv potíží zasytí na celé hodiny. A výhodou je i rychlá příprava, takže pokud máte trochu hektičtější životní styl, je to tedy jen plus. Kokos nebo kávová variace? Jistě, i tato varianta se nabízí, tak si račte vychutnat svůj odpolední šálek. Low carb dieta je založená na vyšším příjmu bílkovin a minimální porci sacharidů. Jinými slovy, koktejl, kde je také velká porce proteinů, jde přesně v jejích šlépějích. Vychutnejte si jej během dne nebo večer, zkrátka kdykoliv, kdy to máte vepsané do svého denního plánu.

Reklama