Reklama

Low Carb koktejly
  • Low Carb koktejly
  • MixSlim

Reklama

Low carb dieta od MixSlim

Hubnutí nemusí být náročným problémem, pokud víte, jak na to. Netýrejte se v posilovně, nehladovte, ale věnujte svoji pozornost správnému stravování. Pomůže vám v tom dieta MixSlim, která sází na vysoký podíl bílkovin a vlákniny a snížení množství sacharidů a tuků.

Proteiny a vláknina zasytí: S dietou MixSlim vzhůru ke štíhlosti

Určitě jste už slyšeli, že vyvážená strava má obsahovat poměrně přesně definované podíly sacharidů, proteinů a tuků. Pravda je ale taková, že naše současná strava obsahuje až příliš velké množství tuků, zejména těch nezdravých nasycených, a potom také velké množství jednoduchých cukrů. S dietou MixSlim dostanete pod kontrolu obojí. Je to keto dieta, která sází na vysoký podíl bílkovin a vlákniny. Podíl tuků je omezen, respektive v ketonové dietě mají svoje místo především zdravé nenasycené mastné kyseliny jako omega 3 a 6. Nasycené mastné kyseliny jsou výrazně omezeny. Také jednoduché cukry z bílého pečiva, zákusků a příloh keto dieta vylučuje. Naopak MixSlim pomáhá zasytit žaludek díky bílkovinám a velkému množství vlákniny.

Spalování tuků v ketóze je cílem MixSlim

Obvyklou neřestí naší stravy jsou jídla s lepkem, velkým množstvím přidaných cukrů, zejména těch jednoduchých a také konzervantů, barviv, aditiv, glutamátů a spousty dalších nevhodných látek. Dieta MixSlim všechny tyto nešvary odbourává. Konzumujete především vysoký podíl bílkovin, což odpovídá hlavním zásadám ketonové diety. Snížený podíl sacharidů znamená, že vaše tělo sahá pro energii do tukových rezerv. Je k tomu okolnostmi donuceno, ale právě díky tomu má keto diety výrazný hubnoucí efekt. Jídla MixSlim navíc mají vysoký podíl minerálů a vitamínů, ať už jde o dietní kaše nebo třeba palačinky. Vysoký podíl vlákniny podporuje trávení, což je také dalším pozitivním efektem, který poskytuje ketonová dieta. Mnoho lidí má totiž s trávením problémy.

Low carb koktejly

Nízký obsah sacharidů, zato vydatná porce bílkovin. Low carb dieta je inspirací pro mnoho lidí, kteří chtějí shodit přebytečná kila. Samozřejmě nejde jen o dietu, pokud tuto snahu podpoříte také zdravým pohybem podle svých aktuálních možností, neuděláte žádnou chybu. Potřebujete inspiraci? Pak můžete dát šanci i něčemu, co vám zachutná a udělat si z dietního stravování zábavu. Jistě, koktejl bez cukru, zato s přírodními aromaty, trh je velmi pestrý a nabídne několik různých příchutí!

Proteinové koktejly mají zajímavou recepturu

Banán, lesní plody, vanilka, ale třeba také aroma kávy. Jistě, proteinové koktejly mají celou řadu variací a vybírat si můžete podle svých chuťových preferencí – někdo má rád jahody, jiný zase třeba čokoládu, že? Low carb dieta může být barevná a plná různých překvapení. Nevíte, kterou si vybrat? Stačí se podívat na nabídky, které vám přinášíme, seřadit si je nejen podle ceny, ale například také preferovaných značek. Při výběru nemusíte nikam spěchat, nabídek je na našem trhu skutečně velké množství, takže volba zabere určitý čas. Jde o nezávaznou záležitost, zkusíte si, zda vám tato forma diety vyhovuje, podle čehož se budete orientovat další týdny a měsíce. Možná ve finále zkusíte i jinou dietu, kdo ví?

Proteinový nápoj je velmi sytý

Nejde o čaj nebo kávu bez cukru, naopak, proteinový nápoj znamená vydatnou porci živin, které vás bez jakýchkoliv potíží zasytí na celé hodiny. A výhodou je i rychlá příprava, takže pokud máte trochu hektičtější životní styl, je to tedy jen plus. Kokos nebo kávová variace? Jistě, i tato varianta se nabízí, tak si račte vychutnat svůj odpolední šálek. Low carb dieta je založená na vyšším příjmu bílkovin a minimální porci sacharidů. Jinými slovy, koktejl, kde je také velká porce proteinů, jde přesně v jejích šlépějích. Vychutnejte si jej během dne nebo večer, zkrátka kdykoliv, kdy to máte vepsané do svého denního plánu.

Reklama