Reklama

Low Carb koktejly
  • Low Carb koktejly
  • Slim Pasta
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb od Slim pasta

I malé dítě dobře ví, z čeho se vyrábějí klasické těstoviny. Ať už se jedná o jakýkoliv typ, s různým využitím, vždy je základem mouka. Díky tomu mají těstoviny správný tvar, chuť, ale vyžadují i správný postup přípravy. Nyní to však vypadá, že klasické těstoviny mohou mít konkurenci. A to v podobě těch, kde je hlavní surovinou glukomanan. Ten může být nejenom náhradou mouky při výrobě těstovin, ale může být i látkou, ze které se vyrábí rýže. Taková, která se prodává pod známou značkou SlimPasta.

Co je to glukomanan?

Nelze na něho pohlížet jako přímou náhradu mouky. Lepší je pohlížet na něho jako na možnou surovinu, ze které se dá vyronit alternativní pasta, ale i rýže. Glukomanan je látkou, která se získává z hlíz rostlin, které se označují jako konjak. I proto se již vžil pojem konjakové těstoviny. Tato rostlina je velmi známá v Asii, hlavně potom v Japonsku. Díky těmto možnostem použití to však vypadá, že dříve či později bude velmi známá i v Evropě. A to jako unikátní pomocník na hubnutí, jelikož tento název začínají skloňovat všichni ti, kteří chtějí redukovat svou váhu. A k nim se přidávají ti, kteří chtějí jíst zdravěji, bez nadměrného množství cukrů ve své potravě.

Konjakové těstoviny jako náhrada těch klasických

Proč je u klasických těstovin mouka takový problém? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá. Má mnoho kalorií, stejně jako má i mnoho sacharidů. Z tohoto důvodu se při dietním režimu nijak výrazně nehodí. Oproti tomu konjakové těstoviny jsou pravým opakem. Sacharidy nemají žádné a kalorický hodnota je minimální. Jde tak o zajímavou náhradu klasických příloh v low carb jídlech. A ta mohou být celkem rozmanitá, jelikož dnes lze na trhu najít třeba podobu špaget, podobu penne, ale i asijských nudlí. A k tomu všemu přidejme již několikrát zmíněnou rýži, také bez sacharidů, s minimální kalorickou hodnotou.

Low carb koktejly

Nízký obsah sacharidů, zato vydatná porce bílkovin. Low carb dieta je inspirací pro mnoho lidí, kteří chtějí shodit přebytečná kila. Samozřejmě nejde jen o dietu, pokud tuto snahu podpoříte také zdravým pohybem podle svých aktuálních možností, neuděláte žádnou chybu. Potřebujete inspiraci? Pak můžete dát šanci i něčemu, co vám zachutná a udělat si z dietního stravování zábavu. Jistě, koktejl bez cukru, zato s přírodními aromaty, trh je velmi pestrý a nabídne několik různých příchutí!

Proteinové koktejly mají zajímavou recepturu

Banán, lesní plody, vanilka, ale třeba také aroma kávy. Jistě, proteinové koktejly mají celou řadu variací a vybírat si můžete podle svých chuťových preferencí – někdo má rád jahody, jiný zase třeba čokoládu, že? Low carb dieta může být barevná a plná různých překvapení. Nevíte, kterou si vybrat? Stačí se podívat na nabídky, které vám přinášíme, seřadit si je nejen podle ceny, ale například také preferovaných značek. Při výběru nemusíte nikam spěchat, nabídek je na našem trhu skutečně velké množství, takže volba zabere určitý čas. Jde o nezávaznou záležitost, zkusíte si, zda vám tato forma diety vyhovuje, podle čehož se budete orientovat další týdny a měsíce. Možná ve finále zkusíte i jinou dietu, kdo ví?

Proteinový nápoj je velmi sytý

Nejde o čaj nebo kávu bez cukru, naopak, proteinový nápoj znamená vydatnou porci živin, které vás bez jakýchkoliv potíží zasytí na celé hodiny. A výhodou je i rychlá příprava, takže pokud máte trochu hektičtější životní styl, je to tedy jen plus. Kokos nebo kávová variace? Jistě, i tato varianta se nabízí, tak si račte vychutnat svůj odpolední šálek. Low carb dieta je založená na vyšším příjmu bílkovin a minimální porci sacharidů. Jinými slovy, koktejl, kde je také velká porce proteinů, jde přesně v jejích šlépějích. Vychutnejte si jej během dne nebo večer, zkrátka kdykoliv, kdy to máte vepsané do svého denního plánu.

Reklama