Reklama

Low Carb Nápoje
  • Low Carb Nápoje

Reklama

Low carb nápoje

Mají výbornou chuť a nebudou na překážku ketogenní dietě. Tak se dají v kostce označit snad všechny nápoje s velmi nízkým obsahem sacharidů. Cílem je, aby bylo dané pití bez cukru, protože jinak byste ohrozili principy již zavedeného dietního plánu. Teď už si ale nemusíte dělat žádné starosti, neboť koktejly, víno nebo sirup už neobsahují ani gram cukru navíc! Dokonce se dá říci, že prakticky ani žádný cukr nemají. Můžete si je tedy nalít bez výčitek a nepít jen čistou vodu z kohoutku, i když právě ta je při dietě vhodná jako nápoj číslo jedna. Proč ho ale dále nedoplnit?

Low carb nápoje aneb vynikající víno

Kdo by neměl rád tekutou révu, jak zpíval už Jaroslav Marvan? Zvláště pokud obsahuje jen naprosté minimum cukru. Takové low carb nápoje si necháme všichni líbit, že? Odmítnout sklenku k přípitku tak vůbec nemusíme, jen si tedy stačí nalít takzvaně „z vlastních zásob“. Ketózu přitom vůbec nenarušíte, dáte si totiž víno, jehož složení rozhodně není tomuto stavu na závadu. A nemusí zůstat jen u vína, nabídka nápojů je hodně široká a jistě není důvod zůstávat jenom u bylinkových čajů. I když jsou zdravé, jak nám řekne nejeden výživový poradce.

Proteinové nápoje vás skvěle zasytí

Malina, ananas, vanilka, ale také třeba hruška. Vyberte si chuť, co vám bude vyhovovat a zachutná vám ze všech nejvíce! Setřiďte si jednotlivé produkty dle zvolených kritérií a klikněte jednoduše na ten, se kterým si budete opravdu rozumět. Proteinové nápoje přinesou výbornou chuť v kombinaci s minimem cukru. Žádné výčitky, tohle nejsou slazené limonády ze supermarketů, které mají snad i padesát kostek cukru na jednu velkou lahev. Ve standardní nabídce nechybí ani nápoj s příchutí punče, jenž vám připomene atmosféru vánočních svátků. Proč si ho nedopřát a nevzpomínat na hezké chvilky s rodinou? Low carb dieta je totiž o tom, jak se cítíte – jde o psychickou pohodu!

Reklama