Reklama

Low Carb Nápoje
  • Low Carb Nápoje
  • KetoMix

Reklama

Low carb dieta od KetoMix

Nízkosacharidová dieta tvoří základ úspěšného hubnutí. V dnešní době většina z nás konzumuje příliš velké množství jednoduchých cukrů, a právě proto se nás kila drží jako klíště. Cestou, jak se dostat ven z této záludné pasti a zároveň se dobře najíst, je keto dieta, tedy shazování kil v ketóze.

Low carb dieta KetoMix vám pomůže k ideální hmotnosti

Recept na to, jak úspěšně zhubnout zní jednoduše. S low carb produkty KetoMix sacharidy ve stravě omezíte na minimum, dopřejete jich svému tělu pouhých 50 g denně. Výsledkem je ketonová dieta. Organismus rychle zjistí, že nedostává cukry, které by posloužily jako palivo pro váš mozek a svaly. Nezbývá mu proto nic jiného, než hledat zdroje energie jinde. Během pouhých několika dní se dostává do ketózy. Čerpání energie z tuků, to je stručně a jasně vysvětlená keto dieta. Jednoduše řečeno, v játrech se tuky přeměňují na ketony, ze kterých získáváte palivo pro svoje fungování. Individuální příprava dietního jídelníčku je náročná, ale KetoMix vás zbaví nutnosti zvažovat složení jídla. Přitom ketonová dieta zajišťuje zdravé hubnutí směrem k dosažení vaší optimální hmotnosti.

Na chutná a vyvážená jídla KetoMix se budete těšit

Spousta lidí žije v přesvědčení, že dietní potraviny z principu nemohou být chutné. Vyvedeme vás z omylu. Na low carb jídlech KetoMix si pochutnáte. Možná jste nevěděli, že keto dieta nemusí být nemastné neslané jídlo, nad kterým se budete ošklíbat. Omeleta se sýrovou příchutí nebo proteinové palačinky či pudink s vanilkovou příchutí slibují příjemný gurmánský zážitek. Dokonce si můžete bez výčitek dopřát i různé pamlsky, například u televize bez obav chroupat proteinové chipsy se sníženým obsahem sacharidů i tuků. Dietu KetoMix sestavují výživoví odborníci, kteří pečlivě hlídají, aby jídla obsahovala všechny potřebné vitamíny a minerály. Nemusíte se proto obávat, že by vám keto dieta způsobila nedostatek některých živin, což se při amatérsky praktikovaných dietách často stává.

Low carb nápoje

Mají výbornou chuť a nebudou na překážku ketogenní dietě. Tak se dají v kostce označit snad všechny nápoje s velmi nízkým obsahem sacharidů. Cílem je, aby bylo dané pití bez cukru, protože jinak byste ohrozili principy již zavedeného dietního plánu. Teď už si ale nemusíte dělat žádné starosti, neboť koktejly, víno nebo sirup už neobsahují ani gram cukru navíc! Dokonce se dá říci, že prakticky ani žádný cukr nemají. Můžete si je tedy nalít bez výčitek a nepít jen čistou vodu z kohoutku, i když právě ta je při dietě vhodná jako nápoj číslo jedna. Proč ho ale dále nedoplnit?

Low carb nápoje aneb vynikající víno

Kdo by neměl rád tekutou révu, jak zpíval už Jaroslav Marvan? Zvláště pokud obsahuje jen naprosté minimum cukru. Takové low carb nápoje si necháme všichni líbit, že? Odmítnout sklenku k přípitku tak vůbec nemusíme, jen si tedy stačí nalít takzvaně „z vlastních zásob“. Ketózu přitom vůbec nenarušíte, dáte si totiž víno, jehož složení rozhodně není tomuto stavu na závadu. A nemusí zůstat jen u vína, nabídka nápojů je hodně široká a jistě není důvod zůstávat jenom u bylinkových čajů. I když jsou zdravé, jak nám řekne nejeden výživový poradce.

Proteinové nápoje vás skvěle zasytí

Malina, ananas, vanilka, ale také třeba hruška. Vyberte si chuť, co vám bude vyhovovat a zachutná vám ze všech nejvíce! Setřiďte si jednotlivé produkty dle zvolených kritérií a klikněte jednoduše na ten, se kterým si budete opravdu rozumět. Proteinové nápoje přinesou výbornou chuť v kombinaci s minimem cukru. Žádné výčitky, tohle nejsou slazené limonády ze supermarketů, které mají snad i padesát kostek cukru na jednu velkou lahev. Ve standardní nabídce nechybí ani nápoj s příchutí punče, jenž vám připomene atmosféru vánočních svátků. Proč si ho nedopřát a nevzpomínat na hezké chvilky s rodinou? Low carb dieta je totiž o tom, jak se cítíte – jde o psychickou pohodu!

Reklama