Reklama

Low Carb Nápoje
  • Low Carb Nápoje
  • Slim Pasta
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb od Slim pasta

I malé dítě dobře ví, z čeho se vyrábějí klasické těstoviny. Ať už se jedná o jakýkoliv typ, s různým využitím, vždy je základem mouka. Díky tomu mají těstoviny správný tvar, chuť, ale vyžadují i správný postup přípravy. Nyní to však vypadá, že klasické těstoviny mohou mít konkurenci. A to v podobě těch, kde je hlavní surovinou glukomanan. Ten může být nejenom náhradou mouky při výrobě těstovin, ale může být i látkou, ze které se vyrábí rýže. Taková, která se prodává pod známou značkou SlimPasta.

Co je to glukomanan?

Nelze na něho pohlížet jako přímou náhradu mouky. Lepší je pohlížet na něho jako na možnou surovinu, ze které se dá vyronit alternativní pasta, ale i rýže. Glukomanan je látkou, která se získává z hlíz rostlin, které se označují jako konjak. I proto se již vžil pojem konjakové těstoviny. Tato rostlina je velmi známá v Asii, hlavně potom v Japonsku. Díky těmto možnostem použití to však vypadá, že dříve či později bude velmi známá i v Evropě. A to jako unikátní pomocník na hubnutí, jelikož tento název začínají skloňovat všichni ti, kteří chtějí redukovat svou váhu. A k nim se přidávají ti, kteří chtějí jíst zdravěji, bez nadměrného množství cukrů ve své potravě.

Konjakové těstoviny jako náhrada těch klasických

Proč je u klasických těstovin mouka takový problém? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá. Má mnoho kalorií, stejně jako má i mnoho sacharidů. Z tohoto důvodu se při dietním režimu nijak výrazně nehodí. Oproti tomu konjakové těstoviny jsou pravým opakem. Sacharidy nemají žádné a kalorický hodnota je minimální. Jde tak o zajímavou náhradu klasických příloh v low carb jídlech. A ta mohou být celkem rozmanitá, jelikož dnes lze na trhu najít třeba podobu špaget, podobu penne, ale i asijských nudlí. A k tomu všemu přidejme již několikrát zmíněnou rýži, také bez sacharidů, s minimální kalorickou hodnotou.

Low carb nápoje

Mají výbornou chuť a nebudou na překážku ketogenní dietě. Tak se dají v kostce označit snad všechny nápoje s velmi nízkým obsahem sacharidů. Cílem je, aby bylo dané pití bez cukru, protože jinak byste ohrozili principy již zavedeného dietního plánu. Teď už si ale nemusíte dělat žádné starosti, neboť koktejly, víno nebo sirup už neobsahují ani gram cukru navíc! Dokonce se dá říci, že prakticky ani žádný cukr nemají. Můžete si je tedy nalít bez výčitek a nepít jen čistou vodu z kohoutku, i když právě ta je při dietě vhodná jako nápoj číslo jedna. Proč ho ale dále nedoplnit?

Low carb nápoje aneb vynikající víno

Kdo by neměl rád tekutou révu, jak zpíval už Jaroslav Marvan? Zvláště pokud obsahuje jen naprosté minimum cukru. Takové low carb nápoje si necháme všichni líbit, že? Odmítnout sklenku k přípitku tak vůbec nemusíme, jen si tedy stačí nalít takzvaně „z vlastních zásob“. Ketózu přitom vůbec nenarušíte, dáte si totiž víno, jehož složení rozhodně není tomuto stavu na závadu. A nemusí zůstat jen u vína, nabídka nápojů je hodně široká a jistě není důvod zůstávat jenom u bylinkových čajů. I když jsou zdravé, jak nám řekne nejeden výživový poradce.

Proteinové nápoje vás skvěle zasytí

Malina, ananas, vanilka, ale také třeba hruška. Vyberte si chuť, co vám bude vyhovovat a zachutná vám ze všech nejvíce! Setřiďte si jednotlivé produkty dle zvolených kritérií a klikněte jednoduše na ten, se kterým si budete opravdu rozumět. Proteinové nápoje přinesou výbornou chuť v kombinaci s minimem cukru. Žádné výčitky, tohle nejsou slazené limonády ze supermarketů, které mají snad i padesát kostek cukru na jednu velkou lahev. Ve standardní nabídce nechybí ani nápoj s příchutí punče, jenž vám připomene atmosféru vánočních svátků. Proč si ho nedopřát a nevzpomínat na hezké chvilky s rodinou? Low carb dieta je totiž o tom, jak se cítíte – jde o psychickou pohodu!

Reklama