Reklama

Low Carb omelety
  • Low Carb omelety
  • MixSlim

Reklama

Low carb dieta od MixSlim

Hubnutí nemusí být náročným problémem, pokud víte, jak na to. Netýrejte se v posilovně, nehladovte, ale věnujte svoji pozornost správnému stravování. Pomůže vám v tom dieta MixSlim, která sází na vysoký podíl bílkovin a vlákniny a snížení množství sacharidů a tuků.

Proteiny a vláknina zasytí: S dietou MixSlim vzhůru ke štíhlosti

Určitě jste už slyšeli, že vyvážená strava má obsahovat poměrně přesně definované podíly sacharidů, proteinů a tuků. Pravda je ale taková, že naše současná strava obsahuje až příliš velké množství tuků, zejména těch nezdravých nasycených, a potom také velké množství jednoduchých cukrů. S dietou MixSlim dostanete pod kontrolu obojí. Je to keto dieta, která sází na vysoký podíl bílkovin a vlákniny. Podíl tuků je omezen, respektive v ketonové dietě mají svoje místo především zdravé nenasycené mastné kyseliny jako omega 3 a 6. Nasycené mastné kyseliny jsou výrazně omezeny. Také jednoduché cukry z bílého pečiva, zákusků a příloh keto dieta vylučuje. Naopak MixSlim pomáhá zasytit žaludek díky bílkovinám a velkému množství vlákniny.

Spalování tuků v ketóze je cílem MixSlim

Obvyklou neřestí naší stravy jsou jídla s lepkem, velkým množstvím přidaných cukrů, zejména těch jednoduchých a také konzervantů, barviv, aditiv, glutamátů a spousty dalších nevhodných látek. Dieta MixSlim všechny tyto nešvary odbourává. Konzumujete především vysoký podíl bílkovin, což odpovídá hlavním zásadám ketonové diety. Snížený podíl sacharidů znamená, že vaše tělo sahá pro energii do tukových rezerv. Je k tomu okolnostmi donuceno, ale právě díky tomu má keto diety výrazný hubnoucí efekt. Jídla MixSlim navíc mají vysoký podíl minerálů a vitamínů, ať už jde o dietní kaše nebo třeba palačinky. Vysoký podíl vlákniny podporuje trávení, což je také dalším pozitivním efektem, který poskytuje ketonová dieta. Mnoho lidí má totiž s trávením problémy.

Low carb omelety

Kdo má rád vejce, ať se přihlásí! Ať už vařené na hniličku, jako součást různých salátů nebo v omeletě se sýrem, slaninou a žampiony. Abyste rozuměli, i během diety si můžete vejce dopřát. A samozřejmě nejen vařená, ale i právě ve formě omelety. Low carb dieta je svého druhu skutečně jedinečná, a pokud jí dáte šanci, zaručeně vás nejednou překvapí. Dává velkou šanci bílkovinám a omezuje sacharidy na naprosté minimum. Díky tomu pak přejde brzy do ketózy, tedy procesu, kdy se primárně spalují zásoby podkožního tuku. A je tedy zřejmé, že vytrvalost růže přináší, jak by řekl klasik!

Proteinové omelety mají v oblibě pestrost

V kombinaci s vajíčky na pánvičce se v minulosti osvědčily žampiony, ale také kousek sýra. Co s tím? Udělat dvě základní varianty pro keto dietu, samozřejmě! Proteinové omelety ale můžete zkusit i se slaninou anebo jen cibulí a pažitkou, případně také pořádnou porcí zeleniny. Porovnejte si jedním kliknutím jejich cenovou hladinu a vyberte si variantu, co vám bude nejvíce vyhovovat. Možná si k nim přikoupíte i nějaké další produkty, jako třeba koktejly, polévky nebo tyčinky s čokoládovou příchutí. Ano, prakticky bez cukru, jen s vydatnou porcí bílkovin a vlákniny, i takové mohou být dezerty a chvilky plné mlsání. Low carb dieta se nepřetvařuje, má pro vás mnoho různých forem.

Low carb omelety si vychutnáte za pár minut

A co příprava, jak je složitá? Nebojte se, nestrávíte s ní více než pět minut, jde o hodně snadný proces, jenž zvládne i ten, kdo zatím neměl tu čest připravovat svíčkovou nebo například klasický guláš s knedlíky. Stačí jen málo, Low carb omelety jsou dietní a nabídnou vám i příchuť slaniny, která je pro většinu diet zapovězeným tématem. Proč si nevychutnat tu libou vůni, že? Nízkosacharidová omeleta poslouží jako ideální sobotní oběd, když se vám nechce dělat žádné složité jídlo a rádi byste si pochutnali na něčem vskutku originálním!

Reklama