Reklama

Low Carb omelety
  • Low Carb omelety
  • Slim Pasta
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb od Slim pasta

I malé dítě dobře ví, z čeho se vyrábějí klasické těstoviny. Ať už se jedná o jakýkoliv typ, s různým využitím, vždy je základem mouka. Díky tomu mají těstoviny správný tvar, chuť, ale vyžadují i správný postup přípravy. Nyní to však vypadá, že klasické těstoviny mohou mít konkurenci. A to v podobě těch, kde je hlavní surovinou glukomanan. Ten může být nejenom náhradou mouky při výrobě těstovin, ale může být i látkou, ze které se vyrábí rýže. Taková, která se prodává pod známou značkou SlimPasta.

Co je to glukomanan?

Nelze na něho pohlížet jako přímou náhradu mouky. Lepší je pohlížet na něho jako na možnou surovinu, ze které se dá vyronit alternativní pasta, ale i rýže. Glukomanan je látkou, která se získává z hlíz rostlin, které se označují jako konjak. I proto se již vžil pojem konjakové těstoviny. Tato rostlina je velmi známá v Asii, hlavně potom v Japonsku. Díky těmto možnostem použití to však vypadá, že dříve či později bude velmi známá i v Evropě. A to jako unikátní pomocník na hubnutí, jelikož tento název začínají skloňovat všichni ti, kteří chtějí redukovat svou váhu. A k nim se přidávají ti, kteří chtějí jíst zdravěji, bez nadměrného množství cukrů ve své potravě.

Konjakové těstoviny jako náhrada těch klasických

Proč je u klasických těstovin mouka takový problém? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá. Má mnoho kalorií, stejně jako má i mnoho sacharidů. Z tohoto důvodu se při dietním režimu nijak výrazně nehodí. Oproti tomu konjakové těstoviny jsou pravým opakem. Sacharidy nemají žádné a kalorický hodnota je minimální. Jde tak o zajímavou náhradu klasických příloh v low carb jídlech. A ta mohou být celkem rozmanitá, jelikož dnes lze na trhu najít třeba podobu špaget, podobu penne, ale i asijských nudlí. A k tomu všemu přidejme již několikrát zmíněnou rýži, také bez sacharidů, s minimální kalorickou hodnotou.

Low carb omelety

Kdo má rád vejce, ať se přihlásí! Ať už vařené na hniličku, jako součást různých salátů nebo v omeletě se sýrem, slaninou a žampiony. Abyste rozuměli, i během diety si můžete vejce dopřát. A samozřejmě nejen vařená, ale i právě ve formě omelety. Low carb dieta je svého druhu skutečně jedinečná, a pokud jí dáte šanci, zaručeně vás nejednou překvapí. Dává velkou šanci bílkovinám a omezuje sacharidy na naprosté minimum. Díky tomu pak přejde brzy do ketózy, tedy procesu, kdy se primárně spalují zásoby podkožního tuku. A je tedy zřejmé, že vytrvalost růže přináší, jak by řekl klasik!

Proteinové omelety mají v oblibě pestrost

V kombinaci s vajíčky na pánvičce se v minulosti osvědčily žampiony, ale také kousek sýra. Co s tím? Udělat dvě základní varianty pro keto dietu, samozřejmě! Proteinové omelety ale můžete zkusit i se slaninou anebo jen cibulí a pažitkou, případně také pořádnou porcí zeleniny. Porovnejte si jedním kliknutím jejich cenovou hladinu a vyberte si variantu, co vám bude nejvíce vyhovovat. Možná si k nim přikoupíte i nějaké další produkty, jako třeba koktejly, polévky nebo tyčinky s čokoládovou příchutí. Ano, prakticky bez cukru, jen s vydatnou porcí bílkovin a vlákniny, i takové mohou být dezerty a chvilky plné mlsání. Low carb dieta se nepřetvařuje, má pro vás mnoho různých forem.

Low carb omelety si vychutnáte za pár minut

A co příprava, jak je složitá? Nebojte se, nestrávíte s ní více než pět minut, jde o hodně snadný proces, jenž zvládne i ten, kdo zatím neměl tu čest připravovat svíčkovou nebo například klasický guláš s knedlíky. Stačí jen málo, Low carb omelety jsou dietní a nabídnou vám i příchuť slaniny, která je pro většinu diet zapovězeným tématem. Proč si nevychutnat tu libou vůni, že? Nízkosacharidová omeleta poslouží jako ideální sobotní oběd, když se vám nechce dělat žádné složité jídlo a rádi byste si pochutnali na něčem vskutku originálním!

Reklama