Reklama

Low Carb palačinky
  • Low Carb palačinky

Reklama

Low carb palačinky

Když si je dáte, nemusíte si zazlívat, že jste udělali dietní hřích a zkomplikovali si svou cestu za vysněnou postavou. Věřte nebo ne, jsou opravdu dietní! Totiž, abyste rozuměli, vůbec nejsou palačinky jako palačinky. V těchto najdete jen minimum sacharidů, ale zato velké zastoupení kvalitních bílkovin. A na talíři budou zkrátka famózní, zvláště pokud si můžete vybírat z několika zajímavých příchutí. Kdo by pak odolal nabídce, která je tak přitažlivá? A kromě jiného, je také zcela v souladu s normami low carb diety.

Proteinové palačinky má dnes každý rád

Karamel a banán, ale například také jahoda. Proteinové palačinky si můžete dát každý večer trochu jinak. Vždy však půjde o vydatnou porci proteinů, která je prostá zbytečného cukru a neobsahuje například ani lepek. Hodně vlákniny a málo tuku, žádné umělé přísady, jen příroda ve své nejskvělejší podobě. Cílem je, aby vás low carb dieta také bavila. S pudinky, pečivem nebo proteinovými koktejly to určitě bude zajímavý jídelníček, jen si jej vhodně namíchat. Je to podobné, jako když skládáte třeba puzzle. Stačí pár minut u pánvičky, všechno je totiž předem připraveno a nemusíte si pořizovat jednotlivé suroviny v obchodech, kde byste strávili zbytečně mnoho času ve frontách s nákupním košíkem.

Low carb palačinky jsou bez lepku

Pokud jste ze své stravy z nějakého důvodu vypustili lepek, nemusíte se obávat – low carb palačinky totiž v sobě žádný lepek nemají, sacharidů je obecně jen minimum. Glutamát? Ne, ten tady také zaručeně nenajdete. Pokud jde o složení, sejdou se zde sušené mléko, rýžová mouka a slunečnicový olej, tedy suroviny pocházející přímo z lůna přírody. I s palačinkami na talíři zkrátka můžete jíst zdravě a nemusíte myslet na to, jestli jste do sebe nedostali příliš mnoho kalorií, což by narušilo vaše dietní snažení. Žádné starosti, vychutnejte si zdravé mlsání a užijte si pěkný den! Low carb dieta tedy rozhodně není o náročném odříkání si všeho, co máte rádi. Snad i proto je favoritem moderní doby.

Reklama