Reklama

Low Carb palačinky
  • Low Carb palačinky
  • KetoMix

Reklama

Low carb dieta od KetoMix

Nízkosacharidová dieta tvoří základ úspěšného hubnutí. V dnešní době většina z nás konzumuje příliš velké množství jednoduchých cukrů, a právě proto se nás kila drží jako klíště. Cestou, jak se dostat ven z této záludné pasti a zároveň se dobře najíst, je keto dieta, tedy shazování kil v ketóze.

Low carb dieta KetoMix vám pomůže k ideální hmotnosti

Recept na to, jak úspěšně zhubnout zní jednoduše. S low carb produkty KetoMix sacharidy ve stravě omezíte na minimum, dopřejete jich svému tělu pouhých 50 g denně. Výsledkem je ketonová dieta. Organismus rychle zjistí, že nedostává cukry, které by posloužily jako palivo pro váš mozek a svaly. Nezbývá mu proto nic jiného, než hledat zdroje energie jinde. Během pouhých několika dní se dostává do ketózy. Čerpání energie z tuků, to je stručně a jasně vysvětlená keto dieta. Jednoduše řečeno, v játrech se tuky přeměňují na ketony, ze kterých získáváte palivo pro svoje fungování. Individuální příprava dietního jídelníčku je náročná, ale KetoMix vás zbaví nutnosti zvažovat složení jídla. Přitom ketonová dieta zajišťuje zdravé hubnutí směrem k dosažení vaší optimální hmotnosti.

Na chutná a vyvážená jídla KetoMix se budete těšit

Spousta lidí žije v přesvědčení, že dietní potraviny z principu nemohou být chutné. Vyvedeme vás z omylu. Na low carb jídlech KetoMix si pochutnáte. Možná jste nevěděli, že keto dieta nemusí být nemastné neslané jídlo, nad kterým se budete ošklíbat. Omeleta se sýrovou příchutí nebo proteinové palačinky či pudink s vanilkovou příchutí slibují příjemný gurmánský zážitek. Dokonce si můžete bez výčitek dopřát i různé pamlsky, například u televize bez obav chroupat proteinové chipsy se sníženým obsahem sacharidů i tuků. Dietu KetoMix sestavují výživoví odborníci, kteří pečlivě hlídají, aby jídla obsahovala všechny potřebné vitamíny a minerály. Nemusíte se proto obávat, že by vám keto dieta způsobila nedostatek některých živin, což se při amatérsky praktikovaných dietách často stává.

Low carb palačinky

Když si je dáte, nemusíte si zazlívat, že jste udělali dietní hřích a zkomplikovali si svou cestu za vysněnou postavou. Věřte nebo ne, jsou opravdu dietní! Totiž, abyste rozuměli, vůbec nejsou palačinky jako palačinky. V těchto najdete jen minimum sacharidů, ale zato velké zastoupení kvalitních bílkovin. A na talíři budou zkrátka famózní, zvláště pokud si můžete vybírat z několika zajímavých příchutí. Kdo by pak odolal nabídce, která je tak přitažlivá? A kromě jiného, je také zcela v souladu s normami low carb diety.

Proteinové palačinky má dnes každý rád

Karamel a banán, ale například také jahoda. Proteinové palačinky si můžete dát každý večer trochu jinak. Vždy však půjde o vydatnou porci proteinů, která je prostá zbytečného cukru a neobsahuje například ani lepek. Hodně vlákniny a málo tuku, žádné umělé přísady, jen příroda ve své nejskvělejší podobě. Cílem je, aby vás low carb dieta také bavila. S pudinky, pečivem nebo proteinovými koktejly to určitě bude zajímavý jídelníček, jen si jej vhodně namíchat. Je to podobné, jako když skládáte třeba puzzle. Stačí pár minut u pánvičky, všechno je totiž předem připraveno a nemusíte si pořizovat jednotlivé suroviny v obchodech, kde byste strávili zbytečně mnoho času ve frontách s nákupním košíkem.

Low carb palačinky jsou bez lepku

Pokud jste ze své stravy z nějakého důvodu vypustili lepek, nemusíte se obávat – low carb palačinky totiž v sobě žádný lepek nemají, sacharidů je obecně jen minimum. Glutamát? Ne, ten tady také zaručeně nenajdete. Pokud jde o složení, sejdou se zde sušené mléko, rýžová mouka a slunečnicový olej, tedy suroviny pocházející přímo z lůna přírody. I s palačinkami na talíři zkrátka můžete jíst zdravě a nemusíte myslet na to, jestli jste do sebe nedostali příliš mnoho kalorií, což by narušilo vaše dietní snažení. Žádné starosti, vychutnejte si zdravé mlsání a užijte si pěkný den! Low carb dieta tedy rozhodně není o náročném odříkání si všeho, co máte rádi. Snad i proto je favoritem moderní doby.

Reklama