Reklama

Low Carb palačinky
  • Low Carb palačinky
  • MixSlim

Reklama

Low carb dieta od MixSlim

Hubnutí nemusí být náročným problémem, pokud víte, jak na to. Netýrejte se v posilovně, nehladovte, ale věnujte svoji pozornost správnému stravování. Pomůže vám v tom dieta MixSlim, která sází na vysoký podíl bílkovin a vlákniny a snížení množství sacharidů a tuků.

Proteiny a vláknina zasytí: S dietou MixSlim vzhůru ke štíhlosti

Určitě jste už slyšeli, že vyvážená strava má obsahovat poměrně přesně definované podíly sacharidů, proteinů a tuků. Pravda je ale taková, že naše současná strava obsahuje až příliš velké množství tuků, zejména těch nezdravých nasycených, a potom také velké množství jednoduchých cukrů. S dietou MixSlim dostanete pod kontrolu obojí. Je to keto dieta, která sází na vysoký podíl bílkovin a vlákniny. Podíl tuků je omezen, respektive v ketonové dietě mají svoje místo především zdravé nenasycené mastné kyseliny jako omega 3 a 6. Nasycené mastné kyseliny jsou výrazně omezeny. Také jednoduché cukry z bílého pečiva, zákusků a příloh keto dieta vylučuje. Naopak MixSlim pomáhá zasytit žaludek díky bílkovinám a velkému množství vlákniny.

Spalování tuků v ketóze je cílem MixSlim

Obvyklou neřestí naší stravy jsou jídla s lepkem, velkým množstvím přidaných cukrů, zejména těch jednoduchých a také konzervantů, barviv, aditiv, glutamátů a spousty dalších nevhodných látek. Dieta MixSlim všechny tyto nešvary odbourává. Konzumujete především vysoký podíl bílkovin, což odpovídá hlavním zásadám ketonové diety. Snížený podíl sacharidů znamená, že vaše tělo sahá pro energii do tukových rezerv. Je k tomu okolnostmi donuceno, ale právě díky tomu má keto diety výrazný hubnoucí efekt. Jídla MixSlim navíc mají vysoký podíl minerálů a vitamínů, ať už jde o dietní kaše nebo třeba palačinky. Vysoký podíl vlákniny podporuje trávení, což je také dalším pozitivním efektem, který poskytuje ketonová dieta. Mnoho lidí má totiž s trávením problémy.

Low carb palačinky

Když si je dáte, nemusíte si zazlívat, že jste udělali dietní hřích a zkomplikovali si svou cestu za vysněnou postavou. Věřte nebo ne, jsou opravdu dietní! Totiž, abyste rozuměli, vůbec nejsou palačinky jako palačinky. V těchto najdete jen minimum sacharidů, ale zato velké zastoupení kvalitních bílkovin. A na talíři budou zkrátka famózní, zvláště pokud si můžete vybírat z několika zajímavých příchutí. Kdo by pak odolal nabídce, která je tak přitažlivá? A kromě jiného, je také zcela v souladu s normami low carb diety.

Proteinové palačinky má dnes každý rád

Karamel a banán, ale například také jahoda. Proteinové palačinky si můžete dát každý večer trochu jinak. Vždy však půjde o vydatnou porci proteinů, která je prostá zbytečného cukru a neobsahuje například ani lepek. Hodně vlákniny a málo tuku, žádné umělé přísady, jen příroda ve své nejskvělejší podobě. Cílem je, aby vás low carb dieta také bavila. S pudinky, pečivem nebo proteinovými koktejly to určitě bude zajímavý jídelníček, jen si jej vhodně namíchat. Je to podobné, jako když skládáte třeba puzzle. Stačí pár minut u pánvičky, všechno je totiž předem připraveno a nemusíte si pořizovat jednotlivé suroviny v obchodech, kde byste strávili zbytečně mnoho času ve frontách s nákupním košíkem.

Low carb palačinky jsou bez lepku

Pokud jste ze své stravy z nějakého důvodu vypustili lepek, nemusíte se obávat – low carb palačinky totiž v sobě žádný lepek nemají, sacharidů je obecně jen minimum. Glutamát? Ne, ten tady také zaručeně nenajdete. Pokud jde o složení, sejdou se zde sušené mléko, rýžová mouka a slunečnicový olej, tedy suroviny pocházející přímo z lůna přírody. I s palačinkami na talíři zkrátka můžete jíst zdravě a nemusíte myslet na to, jestli jste do sebe nedostali příliš mnoho kalorií, což by narušilo vaše dietní snažení. Žádné starosti, vychutnejte si zdravé mlsání a užijte si pěkný den! Low carb dieta tedy rozhodně není o náročném odříkání si všeho, co máte rádi. Snad i proto je favoritem moderní doby.

Reklama