Reklama

Low Carb palačinky
  • Low Carb palačinky
  • Slim Pasta
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb od Slim pasta

I malé dítě dobře ví, z čeho se vyrábějí klasické těstoviny. Ať už se jedná o jakýkoliv typ, s různým využitím, vždy je základem mouka. Díky tomu mají těstoviny správný tvar, chuť, ale vyžadují i správný postup přípravy. Nyní to však vypadá, že klasické těstoviny mohou mít konkurenci. A to v podobě těch, kde je hlavní surovinou glukomanan. Ten může být nejenom náhradou mouky při výrobě těstovin, ale může být i látkou, ze které se vyrábí rýže. Taková, která se prodává pod známou značkou SlimPasta.

Co je to glukomanan?

Nelze na něho pohlížet jako přímou náhradu mouky. Lepší je pohlížet na něho jako na možnou surovinu, ze které se dá vyronit alternativní pasta, ale i rýže. Glukomanan je látkou, která se získává z hlíz rostlin, které se označují jako konjak. I proto se již vžil pojem konjakové těstoviny. Tato rostlina je velmi známá v Asii, hlavně potom v Japonsku. Díky těmto možnostem použití to však vypadá, že dříve či později bude velmi známá i v Evropě. A to jako unikátní pomocník na hubnutí, jelikož tento název začínají skloňovat všichni ti, kteří chtějí redukovat svou váhu. A k nim se přidávají ti, kteří chtějí jíst zdravěji, bez nadměrného množství cukrů ve své potravě.

Konjakové těstoviny jako náhrada těch klasických

Proč je u klasických těstovin mouka takový problém? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá. Má mnoho kalorií, stejně jako má i mnoho sacharidů. Z tohoto důvodu se při dietním režimu nijak výrazně nehodí. Oproti tomu konjakové těstoviny jsou pravým opakem. Sacharidy nemají žádné a kalorický hodnota je minimální. Jde tak o zajímavou náhradu klasických příloh v low carb jídlech. A ta mohou být celkem rozmanitá, jelikož dnes lze na trhu najít třeba podobu špaget, podobu penne, ale i asijských nudlí. A k tomu všemu přidejme již několikrát zmíněnou rýži, také bez sacharidů, s minimální kalorickou hodnotou.

Low carb palačinky

Když si je dáte, nemusíte si zazlívat, že jste udělali dietní hřích a zkomplikovali si svou cestu za vysněnou postavou. Věřte nebo ne, jsou opravdu dietní! Totiž, abyste rozuměli, vůbec nejsou palačinky jako palačinky. V těchto najdete jen minimum sacharidů, ale zato velké zastoupení kvalitních bílkovin. A na talíři budou zkrátka famózní, zvláště pokud si můžete vybírat z několika zajímavých příchutí. Kdo by pak odolal nabídce, která je tak přitažlivá? A kromě jiného, je také zcela v souladu s normami low carb diety.

Proteinové palačinky má dnes každý rád

Karamel a banán, ale například také jahoda. Proteinové palačinky si můžete dát každý večer trochu jinak. Vždy však půjde o vydatnou porci proteinů, která je prostá zbytečného cukru a neobsahuje například ani lepek. Hodně vlákniny a málo tuku, žádné umělé přísady, jen příroda ve své nejskvělejší podobě. Cílem je, aby vás low carb dieta také bavila. S pudinky, pečivem nebo proteinovými koktejly to určitě bude zajímavý jídelníček, jen si jej vhodně namíchat. Je to podobné, jako když skládáte třeba puzzle. Stačí pár minut u pánvičky, všechno je totiž předem připraveno a nemusíte si pořizovat jednotlivé suroviny v obchodech, kde byste strávili zbytečně mnoho času ve frontách s nákupním košíkem.

Low carb palačinky jsou bez lepku

Pokud jste ze své stravy z nějakého důvodu vypustili lepek, nemusíte se obávat – low carb palačinky totiž v sobě žádný lepek nemají, sacharidů je obecně jen minimum. Glutamát? Ne, ten tady také zaručeně nenajdete. Pokud jde o složení, sejdou se zde sušené mléko, rýžová mouka a slunečnicový olej, tedy suroviny pocházející přímo z lůna přírody. I s palačinkami na talíři zkrátka můžete jíst zdravě a nemusíte myslet na to, jestli jste do sebe nedostali příliš mnoho kalorií, což by narušilo vaše dietní snažení. Žádné starosti, vychutnejte si zdravé mlsání a užijte si pěkný den! Low carb dieta tedy rozhodně není o náročném odříkání si všeho, co máte rádi. Snad i proto je favoritem moderní doby.

Reklama