Reklama

Low Carb pečivo
  • Low Carb pečivo

Reklama

Low carb pečivo

Je dietní alternativou za klasiku, ale chuťově rozhodně nezaostává. Nebojte se jej vyzkoušet, dát mu šanci, když zrovna plánujete stravovat se v duchu low carb diety. Jinými slovy, dostat přijaté sacharidy až prakticky k nule, nastartovat ketózu a hubnout tukové zásoby, přesně v tom je tajemství podobného stravovacího režimu. Nejen chléb, ale i housky nebo dokonce perníčky. Nevěříte? Cílem je zkrátka jen to, abyste nepřijímali jednoduché cukry, s nimiž se i při jiných dietách hubne jen velice těžko, zvláště pokud si jich dopřáváte přemíru a jste na tom přímo závislí. Pokud ale sacharidy eliminujete, odměna je na dohled!

Proteinové pečivo nabídne účinnou alternativu

Nemusíte mít pocit, že přicházíte o rohlíky, chleba nebo různé sušenky. Jen je zapotřebí, abyste si je dopřáli v co nejzdravější variantě, kterou nabízí právě proteinové pečivo. Jednoduchá příprava, při které jen těsto dáte na pár minut na pečící papír do trouby a po vychladnutí si můžete dopřát pár kousků společně ke kávě nebo čaji, podle osobních preferencí. Low carb dieta je originálním způsobem stravování, který se může zdát přísným – ale zdání klame, i když jsou sacharidy prakticky donuceny ke kapitulaci, stále platí, že se nemusíte nutně omezovat. Stačí jen sáhnout po vhodné alternativě, jako je například proteinový chléb nebo sušenky s čokoládovou polevou bez cukru. Vyberte si s námi!

Low carb pečivo má jedinečnou chuť

Bez odříkání a kompromisů, vsaďte na osvědčenou kvalitu a výbornou chuť. Low carb pečivo nabídne obojí, jen si musíte vybrat správně. Bez počítání každé kalorie, navíc s pocitem, že vlastně o nic nepřicházíte. Vychutnejte si třeba pomerančové sušenky, které vám zavoní i skořicí, což je příjemná sváteční kombinace. Je těžké odolat, když víte, že v podstatě ani nebudete hřešit. Low carb dieta tedy zní poměrně zajímavě už na samém začátku, co říkáte?

Reklama