Reklama

Low Carb pečivo
  • Low Carb pečivo
  • KetoMix

Reklama

Low carb dieta od KetoMix

Nízkosacharidová dieta tvoří základ úspěšného hubnutí. V dnešní době většina z nás konzumuje příliš velké množství jednoduchých cukrů, a právě proto se nás kila drží jako klíště. Cestou, jak se dostat ven z této záludné pasti a zároveň se dobře najíst, je keto dieta, tedy shazování kil v ketóze.

Low carb dieta KetoMix vám pomůže k ideální hmotnosti

Recept na to, jak úspěšně zhubnout zní jednoduše. S low carb produkty KetoMix sacharidy ve stravě omezíte na minimum, dopřejete jich svému tělu pouhých 50 g denně. Výsledkem je ketonová dieta. Organismus rychle zjistí, že nedostává cukry, které by posloužily jako palivo pro váš mozek a svaly. Nezbývá mu proto nic jiného, než hledat zdroje energie jinde. Během pouhých několika dní se dostává do ketózy. Čerpání energie z tuků, to je stručně a jasně vysvětlená keto dieta. Jednoduše řečeno, v játrech se tuky přeměňují na ketony, ze kterých získáváte palivo pro svoje fungování. Individuální příprava dietního jídelníčku je náročná, ale KetoMix vás zbaví nutnosti zvažovat složení jídla. Přitom ketonová dieta zajišťuje zdravé hubnutí směrem k dosažení vaší optimální hmotnosti.

Na chutná a vyvážená jídla KetoMix se budete těšit

Spousta lidí žije v přesvědčení, že dietní potraviny z principu nemohou být chutné. Vyvedeme vás z omylu. Na low carb jídlech KetoMix si pochutnáte. Možná jste nevěděli, že keto dieta nemusí být nemastné neslané jídlo, nad kterým se budete ošklíbat. Omeleta se sýrovou příchutí nebo proteinové palačinky či pudink s vanilkovou příchutí slibují příjemný gurmánský zážitek. Dokonce si můžete bez výčitek dopřát i různé pamlsky, například u televize bez obav chroupat proteinové chipsy se sníženým obsahem sacharidů i tuků. Dietu KetoMix sestavují výživoví odborníci, kteří pečlivě hlídají, aby jídla obsahovala všechny potřebné vitamíny a minerály. Nemusíte se proto obávat, že by vám keto dieta způsobila nedostatek některých živin, což se při amatérsky praktikovaných dietách často stává.

Low carb pečivo

Je dietní alternativou za klasiku, ale chuťově rozhodně nezaostává. Nebojte se jej vyzkoušet, dát mu šanci, když zrovna plánujete stravovat se v duchu low carb diety. Jinými slovy, dostat přijaté sacharidy až prakticky k nule, nastartovat ketózu a hubnout tukové zásoby, přesně v tom je tajemství podobného stravovacího režimu. Nejen chléb, ale i housky nebo dokonce perníčky. Nevěříte? Cílem je zkrátka jen to, abyste nepřijímali jednoduché cukry, s nimiž se i při jiných dietách hubne jen velice těžko, zvláště pokud si jich dopřáváte přemíru a jste na tom přímo závislí. Pokud ale sacharidy eliminujete, odměna je na dohled!

Proteinové pečivo nabídne účinnou alternativu

Nemusíte mít pocit, že přicházíte o rohlíky, chleba nebo různé sušenky. Jen je zapotřebí, abyste si je dopřáli v co nejzdravější variantě, kterou nabízí právě proteinové pečivo. Jednoduchá příprava, při které jen těsto dáte na pár minut na pečící papír do trouby a po vychladnutí si můžete dopřát pár kousků společně ke kávě nebo čaji, podle osobních preferencí. Low carb dieta je originálním způsobem stravování, který se může zdát přísným – ale zdání klame, i když jsou sacharidy prakticky donuceny ke kapitulaci, stále platí, že se nemusíte nutně omezovat. Stačí jen sáhnout po vhodné alternativě, jako je například proteinový chléb nebo sušenky s čokoládovou polevou bez cukru. Vyberte si s námi!

Low carb pečivo má jedinečnou chuť

Bez odříkání a kompromisů, vsaďte na osvědčenou kvalitu a výbornou chuť. Low carb pečivo nabídne obojí, jen si musíte vybrat správně. Bez počítání každé kalorie, navíc s pocitem, že vlastně o nic nepřicházíte. Vychutnejte si třeba pomerančové sušenky, které vám zavoní i skořicí, což je příjemná sváteční kombinace. Je těžké odolat, když víte, že v podstatě ani nebudete hřešit. Low carb dieta tedy zní poměrně zajímavě už na samém začátku, co říkáte?

Reklama