Reklama

Low Carb pečivo
  • Low Carb pečivo
  • MixSlim
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb dieta od MixSlim

Hubnutí nemusí být náročným problémem, pokud víte, jak na to. Netýrejte se v posilovně, nehladovte, ale věnujte svoji pozornost správnému stravování. Pomůže vám v tom dieta MixSlim, která sází na vysoký podíl bílkovin a vlákniny a snížení množství sacharidů a tuků.

Proteiny a vláknina zasytí: S dietou MixSlim vzhůru ke štíhlosti

Určitě jste už slyšeli, že vyvážená strava má obsahovat poměrně přesně definované podíly sacharidů, proteinů a tuků. Pravda je ale taková, že naše současná strava obsahuje až příliš velké množství tuků, zejména těch nezdravých nasycených, a potom také velké množství jednoduchých cukrů. S dietou MixSlim dostanete pod kontrolu obojí. Je to keto dieta, která sází na vysoký podíl bílkovin a vlákniny. Podíl tuků je omezen, respektive v ketonové dietě mají svoje místo především zdravé nenasycené mastné kyseliny jako omega 3 a 6. Nasycené mastné kyseliny jsou výrazně omezeny. Také jednoduché cukry z bílého pečiva, zákusků a příloh keto dieta vylučuje. Naopak MixSlim pomáhá zasytit žaludek díky bílkovinám a velkému množství vlákniny.

Spalování tuků v ketóze je cílem MixSlim

Obvyklou neřestí naší stravy jsou jídla s lepkem, velkým množstvím přidaných cukrů, zejména těch jednoduchých a také konzervantů, barviv, aditiv, glutamátů a spousty dalších nevhodných látek. Dieta MixSlim všechny tyto nešvary odbourává. Konzumujete především vysoký podíl bílkovin, což odpovídá hlavním zásadám ketonové diety. Snížený podíl sacharidů znamená, že vaše tělo sahá pro energii do tukových rezerv. Je k tomu okolnostmi donuceno, ale právě díky tomu má keto diety výrazný hubnoucí efekt. Jídla MixSlim navíc mají vysoký podíl minerálů a vitamínů, ať už jde o dietní kaše nebo třeba palačinky. Vysoký podíl vlákniny podporuje trávení, což je také dalším pozitivním efektem, který poskytuje ketonová dieta. Mnoho lidí má totiž s trávením problémy.

Low carb pečivo

Je dietní alternativou za klasiku, ale chuťově rozhodně nezaostává. Nebojte se jej vyzkoušet, dát mu šanci, když zrovna plánujete stravovat se v duchu low carb diety. Jinými slovy, dostat přijaté sacharidy až prakticky k nule, nastartovat ketózu a hubnout tukové zásoby, přesně v tom je tajemství podobného stravovacího režimu. Nejen chléb, ale i housky nebo dokonce perníčky. Nevěříte? Cílem je zkrátka jen to, abyste nepřijímali jednoduché cukry, s nimiž se i při jiných dietách hubne jen velice těžko, zvláště pokud si jich dopřáváte přemíru a jste na tom přímo závislí. Pokud ale sacharidy eliminujete, odměna je na dohled!

Proteinové pečivo nabídne účinnou alternativu

Nemusíte mít pocit, že přicházíte o rohlíky, chleba nebo různé sušenky. Jen je zapotřebí, abyste si je dopřáli v co nejzdravější variantě, kterou nabízí právě proteinové pečivo. Jednoduchá příprava, při které jen těsto dáte na pár minut na pečící papír do trouby a po vychladnutí si můžete dopřát pár kousků společně ke kávě nebo čaji, podle osobních preferencí. Low carb dieta je originálním způsobem stravování, který se může zdát přísným – ale zdání klame, i když jsou sacharidy prakticky donuceny ke kapitulaci, stále platí, že se nemusíte nutně omezovat. Stačí jen sáhnout po vhodné alternativě, jako je například proteinový chléb nebo sušenky s čokoládovou polevou bez cukru. Vyberte si s námi!

Low carb pečivo má jedinečnou chuť

Bez odříkání a kompromisů, vsaďte na osvědčenou kvalitu a výbornou chuť. Low carb pečivo nabídne obojí, jen si musíte vybrat správně. Bez počítání každé kalorie, navíc s pocitem, že vlastně o nic nepřicházíte. Vychutnejte si třeba pomerančové sušenky, které vám zavoní i skořicí, což je příjemná sváteční kombinace. Je těžké odolat, když víte, že v podstatě ani nebudete hřešit. Low carb dieta tedy zní poměrně zajímavě už na samém začátku, co říkáte?

Reklama