Reklama

Low Carb pečivo
  • Low Carb pečivo
  • Slim Pasta
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb od Slim pasta

I malé dítě dobře ví, z čeho se vyrábějí klasické těstoviny. Ať už se jedná o jakýkoliv typ, s různým využitím, vždy je základem mouka. Díky tomu mají těstoviny správný tvar, chuť, ale vyžadují i správný postup přípravy. Nyní to však vypadá, že klasické těstoviny mohou mít konkurenci. A to v podobě těch, kde je hlavní surovinou glukomanan. Ten může být nejenom náhradou mouky při výrobě těstovin, ale může být i látkou, ze které se vyrábí rýže. Taková, která se prodává pod známou značkou SlimPasta.

Co je to glukomanan?

Nelze na něho pohlížet jako přímou náhradu mouky. Lepší je pohlížet na něho jako na možnou surovinu, ze které se dá vyronit alternativní pasta, ale i rýže. Glukomanan je látkou, která se získává z hlíz rostlin, které se označují jako konjak. I proto se již vžil pojem konjakové těstoviny. Tato rostlina je velmi známá v Asii, hlavně potom v Japonsku. Díky těmto možnostem použití to však vypadá, že dříve či později bude velmi známá i v Evropě. A to jako unikátní pomocník na hubnutí, jelikož tento název začínají skloňovat všichni ti, kteří chtějí redukovat svou váhu. A k nim se přidávají ti, kteří chtějí jíst zdravěji, bez nadměrného množství cukrů ve své potravě.

Konjakové těstoviny jako náhrada těch klasických

Proč je u klasických těstovin mouka takový problém? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá. Má mnoho kalorií, stejně jako má i mnoho sacharidů. Z tohoto důvodu se při dietním režimu nijak výrazně nehodí. Oproti tomu konjakové těstoviny jsou pravým opakem. Sacharidy nemají žádné a kalorický hodnota je minimální. Jde tak o zajímavou náhradu klasických příloh v low carb jídlech. A ta mohou být celkem rozmanitá, jelikož dnes lze na trhu najít třeba podobu špaget, podobu penne, ale i asijských nudlí. A k tomu všemu přidejme již několikrát zmíněnou rýži, také bez sacharidů, s minimální kalorickou hodnotou.

Low carb pečivo

Je dietní alternativou za klasiku, ale chuťově rozhodně nezaostává. Nebojte se jej vyzkoušet, dát mu šanci, když zrovna plánujete stravovat se v duchu low carb diety. Jinými slovy, dostat přijaté sacharidy až prakticky k nule, nastartovat ketózu a hubnout tukové zásoby, přesně v tom je tajemství podobného stravovacího režimu. Nejen chléb, ale i housky nebo dokonce perníčky. Nevěříte? Cílem je zkrátka jen to, abyste nepřijímali jednoduché cukry, s nimiž se i při jiných dietách hubne jen velice těžko, zvláště pokud si jich dopřáváte přemíru a jste na tom přímo závislí. Pokud ale sacharidy eliminujete, odměna je na dohled!

Proteinové pečivo nabídne účinnou alternativu

Nemusíte mít pocit, že přicházíte o rohlíky, chleba nebo různé sušenky. Jen je zapotřebí, abyste si je dopřáli v co nejzdravější variantě, kterou nabízí právě proteinové pečivo. Jednoduchá příprava, při které jen těsto dáte na pár minut na pečící papír do trouby a po vychladnutí si můžete dopřát pár kousků společně ke kávě nebo čaji, podle osobních preferencí. Low carb dieta je originálním způsobem stravování, který se může zdát přísným – ale zdání klame, i když jsou sacharidy prakticky donuceny ke kapitulaci, stále platí, že se nemusíte nutně omezovat. Stačí jen sáhnout po vhodné alternativě, jako je například proteinový chléb nebo sušenky s čokoládovou polevou bez cukru. Vyberte si s námi!

Low carb pečivo má jedinečnou chuť

Bez odříkání a kompromisů, vsaďte na osvědčenou kvalitu a výbornou chuť. Low carb pečivo nabídne obojí, jen si musíte vybrat správně. Bez počítání každé kalorie, navíc s pocitem, že vlastně o nic nepřicházíte. Vychutnejte si třeba pomerančové sušenky, které vám zavoní i skořicí, což je příjemná sváteční kombinace. Je těžké odolat, když víte, že v podstatě ani nebudete hřešit. Low carb dieta tedy zní poměrně zajímavě už na samém začátku, co říkáte?

Reklama