Reklama

Low Carb polévky
  • Low Carb polévky

Reklama

Low carb polévky

Jednoduchá směs aneb chutná polévka. I tak může vydat ketogenní dieta v praxi, nebojte se nějakých experimentů. Osvědčený proces, se kterým jsou velmi spokojeny miliony lidí po celém světě, se nyní dostává i do našich zeměpisných šířek. A slaví úspěchy, to rozhodně! V dnešní uspěchané době navíc může ušetřit i spoustu času. Kdo by ještě chtěl připravovat náročná jídla v kuchyni a odcházet kvůli tomu z našich supermarketů s plným košíkem? Zalít horkou vodou, promíchat lžičkou a pak už jen vychutnávat, na tomto světě snad už není nic snazšího než příprava nízkosacharidových polévek.

Proteinové polévky nabídnou několik různých příchutí

Vychutnat si keto dietu? Ale jistě, vždyť přeci nejde o to, abyste se trápili skromnými porcemi jídla a cvičili až do úmoru. Právě naopak, proteinové polévky vás mohou velmi dobře zasytit na delší dobu a pocit hladu se rozhodně nedostaví. To už pak totiž bude čas třeba na proteinové palačinky nebo malý koktejl. Jídelníček je hodně pestrý a byla by škoda nevyužít všech jeho možností. Podobná jídla si můžete snadno připravit i v práci a nepotřebujete k tomu ani mikrovlnku, maximem, co budete potřebovat, je rychlovarná konvice. Polévky je lepší jíst teplé, tedy kromě španělské speciality gazpacho, ale to už je vlastně jiný příběh. Porovnejte si aktuální ceníky, prohlédněte si, kolik stojí jedna porce a pomůže vám to v rozhodování.

Low carb polévky se žampiony, sýrem nebo rajčaty

Jakou verzi polévky vlastně máte nejraději? Je to masový vývar nebo spíše sýrová a žampionová? Nabízí se i zelenina, třeba v podobě krásně uzrálých rajčat. Low carb polévky mají různé varianty a jistě si je také do balíčků na příští týdny namícháte podle svých osobních preferencí – fantazii se přeci při sestavování jídelníčku meze nekladou. Velká porce bílkovin a jen symbolické množství sacharidů, přesně v tom je low carb dieta tak zajímavá.

Reklama