Reklama

Low Carb polévky
  • Low Carb polévky
  • KetoMix

Reklama

Low carb dieta od KetoMix

Nízkosacharidová dieta tvoří základ úspěšného hubnutí. V dnešní době většina z nás konzumuje příliš velké množství jednoduchých cukrů, a právě proto se nás kila drží jako klíště. Cestou, jak se dostat ven z této záludné pasti a zároveň se dobře najíst, je keto dieta, tedy shazování kil v ketóze.

Low carb dieta KetoMix vám pomůže k ideální hmotnosti

Recept na to, jak úspěšně zhubnout zní jednoduše. S low carb produkty KetoMix sacharidy ve stravě omezíte na minimum, dopřejete jich svému tělu pouhých 50 g denně. Výsledkem je ketonová dieta. Organismus rychle zjistí, že nedostává cukry, které by posloužily jako palivo pro váš mozek a svaly. Nezbývá mu proto nic jiného, než hledat zdroje energie jinde. Během pouhých několika dní se dostává do ketózy. Čerpání energie z tuků, to je stručně a jasně vysvětlená keto dieta. Jednoduše řečeno, v játrech se tuky přeměňují na ketony, ze kterých získáváte palivo pro svoje fungování. Individuální příprava dietního jídelníčku je náročná, ale KetoMix vás zbaví nutnosti zvažovat složení jídla. Přitom ketonová dieta zajišťuje zdravé hubnutí směrem k dosažení vaší optimální hmotnosti.

Na chutná a vyvážená jídla KetoMix se budete těšit

Spousta lidí žije v přesvědčení, že dietní potraviny z principu nemohou být chutné. Vyvedeme vás z omylu. Na low carb jídlech KetoMix si pochutnáte. Možná jste nevěděli, že keto dieta nemusí být nemastné neslané jídlo, nad kterým se budete ošklíbat. Omeleta se sýrovou příchutí nebo proteinové palačinky či pudink s vanilkovou příchutí slibují příjemný gurmánský zážitek. Dokonce si můžete bez výčitek dopřát i různé pamlsky, například u televize bez obav chroupat proteinové chipsy se sníženým obsahem sacharidů i tuků. Dietu KetoMix sestavují výživoví odborníci, kteří pečlivě hlídají, aby jídla obsahovala všechny potřebné vitamíny a minerály. Nemusíte se proto obávat, že by vám keto dieta způsobila nedostatek některých živin, což se při amatérsky praktikovaných dietách často stává.

Low carb polévky

Jednoduchá směs aneb chutná polévka. I tak může vydat ketogenní dieta v praxi, nebojte se nějakých experimentů. Osvědčený proces, se kterým jsou velmi spokojeny miliony lidí po celém světě, se nyní dostává i do našich zeměpisných šířek. A slaví úspěchy, to rozhodně! V dnešní uspěchané době navíc může ušetřit i spoustu času. Kdo by ještě chtěl připravovat náročná jídla v kuchyni a odcházet kvůli tomu z našich supermarketů s plným košíkem? Zalít horkou vodou, promíchat lžičkou a pak už jen vychutnávat, na tomto světě snad už není nic snazšího než příprava nízkosacharidových polévek.

Proteinové polévky nabídnou několik různých příchutí

Vychutnat si keto dietu? Ale jistě, vždyť přeci nejde o to, abyste se trápili skromnými porcemi jídla a cvičili až do úmoru. Právě naopak, proteinové polévky vás mohou velmi dobře zasytit na delší dobu a pocit hladu se rozhodně nedostaví. To už pak totiž bude čas třeba na proteinové palačinky nebo malý koktejl. Jídelníček je hodně pestrý a byla by škoda nevyužít všech jeho možností. Podobná jídla si můžete snadno připravit i v práci a nepotřebujete k tomu ani mikrovlnku, maximem, co budete potřebovat, je rychlovarná konvice. Polévky je lepší jíst teplé, tedy kromě španělské speciality gazpacho, ale to už je vlastně jiný příběh. Porovnejte si aktuální ceníky, prohlédněte si, kolik stojí jedna porce a pomůže vám to v rozhodování.

Low carb polévky se žampiony, sýrem nebo rajčaty

Jakou verzi polévky vlastně máte nejraději? Je to masový vývar nebo spíše sýrová a žampionová? Nabízí se i zelenina, třeba v podobě krásně uzrálých rajčat. Low carb polévky mají různé varianty a jistě si je také do balíčků na příští týdny namícháte podle svých osobních preferencí – fantazii se přeci při sestavování jídelníčku meze nekladou. Velká porce bílkovin a jen symbolické množství sacharidů, přesně v tom je low carb dieta tak zajímavá.

Reklama