Reklama

Low Carb Pomazánky
  • Low Carb Pomazánky

Reklama

Low carb pomazánky

Užít si vynikající chuť a nepřipomínat si, že tohle je snad nějaký dietní hřích. Nejen omelety anebo palačinky, ale i pomazánky jsou v rámci low carb diety víc než vítané. Ovšem pozor, bavíme se totiž tentokrát o speciální verzi těchto jídel. Takové, která nemá prakticky žádné sacharidy, ale nabídne pak také o to více bílkovin. Pomazánku si můžete dát nejen se zeleninovými doplňky, což zaručuje výbornou kombinaci. Co třeba nízkosacharidový chléb? Neupírejte si nic z radostí života, pečivo se dá vychutnat i jinak než v klasické podobě.

Proteinové pomazánky si připravíte do minuty

A jaký je vlastně způsob přípravy? Velmi jednoduchý, rozhodně nečekejte, že strávíte večeři u pultu, misek a prkének na krájení česneku. Vůbec ne, proteinové pomazánky totiž mohou být hotové už za pouhou minutku, takže nemusíte být nervózní ani před návštěvou přátel. Pohostíte je u vás doma vypěstovanou zeleninou v kombinaci s pomazánkou, která je zdravá a současně i velmi chutná? Záleží jen na vás! Low carb dieta může mít mnoho formátů a určitě bychom se neměli zaměřovat jen na jednu linii. Propojte jich více najednou, o to více se pak budete podobným jídelníčkem bavit. Setřiďte si jednotlivé produkty na současném trhu podle cenových hladin nebo výrobce, získáte nezávaznou nápovědu pro svá další rozhodnutí.

Low carb pomazánky nemusíte dávat do lednice

Snadná příprava, ke které stačí vlastně jen voda a lžička na rozmíchání směsi. Low carb pomazánky jsou skutečně jednoduchost sama, jak praví známý slogan. Připravte si je s nízkosacharidovým pečivem, pochutnáte si a nebudete mít ten svíravý pocit, že děláte něco špatně – tedy pokud jste se právě rozhodli držet klasickou low carb dietu. Jen minimum sacharidů, ale chuť, díky které zapomenete na sladké koláčky a buchty. Shodit přebytečná kila něco stojí, to sice ano, ale s touto dietou nehrozí, že byste měli pocit hladovění a byli neustále ve stresu. Zkuste si spíše celé hubnutí patřičně užít!

Reklama