Reklama

Low Carb Pomazánky
  • Low Carb Pomazánky
  • KetoMix

Reklama

Low carb dieta od KetoMix

Nízkosacharidová dieta tvoří základ úspěšného hubnutí. V dnešní době většina z nás konzumuje příliš velké množství jednoduchých cukrů, a právě proto se nás kila drží jako klíště. Cestou, jak se dostat ven z této záludné pasti a zároveň se dobře najíst, je keto dieta, tedy shazování kil v ketóze.

Low carb dieta KetoMix vám pomůže k ideální hmotnosti

Recept na to, jak úspěšně zhubnout zní jednoduše. S low carb produkty KetoMix sacharidy ve stravě omezíte na minimum, dopřejete jich svému tělu pouhých 50 g denně. Výsledkem je ketonová dieta. Organismus rychle zjistí, že nedostává cukry, které by posloužily jako palivo pro váš mozek a svaly. Nezbývá mu proto nic jiného, než hledat zdroje energie jinde. Během pouhých několika dní se dostává do ketózy. Čerpání energie z tuků, to je stručně a jasně vysvětlená keto dieta. Jednoduše řečeno, v játrech se tuky přeměňují na ketony, ze kterých získáváte palivo pro svoje fungování. Individuální příprava dietního jídelníčku je náročná, ale KetoMix vás zbaví nutnosti zvažovat složení jídla. Přitom ketonová dieta zajišťuje zdravé hubnutí směrem k dosažení vaší optimální hmotnosti.

Na chutná a vyvážená jídla KetoMix se budete těšit

Spousta lidí žije v přesvědčení, že dietní potraviny z principu nemohou být chutné. Vyvedeme vás z omylu. Na low carb jídlech KetoMix si pochutnáte. Možná jste nevěděli, že keto dieta nemusí být nemastné neslané jídlo, nad kterým se budete ošklíbat. Omeleta se sýrovou příchutí nebo proteinové palačinky či pudink s vanilkovou příchutí slibují příjemný gurmánský zážitek. Dokonce si můžete bez výčitek dopřát i různé pamlsky, například u televize bez obav chroupat proteinové chipsy se sníženým obsahem sacharidů i tuků. Dietu KetoMix sestavují výživoví odborníci, kteří pečlivě hlídají, aby jídla obsahovala všechny potřebné vitamíny a minerály. Nemusíte se proto obávat, že by vám keto dieta způsobila nedostatek některých živin, což se při amatérsky praktikovaných dietách často stává.

Low carb pomazánky

Užít si vynikající chuť a nepřipomínat si, že tohle je snad nějaký dietní hřích. Nejen omelety anebo palačinky, ale i pomazánky jsou v rámci low carb diety víc než vítané. Ovšem pozor, bavíme se totiž tentokrát o speciální verzi těchto jídel. Takové, která nemá prakticky žádné sacharidy, ale nabídne pak také o to více bílkovin. Pomazánku si můžete dát nejen se zeleninovými doplňky, což zaručuje výbornou kombinaci. Co třeba nízkosacharidový chléb? Neupírejte si nic z radostí života, pečivo se dá vychutnat i jinak než v klasické podobě.

Proteinové pomazánky si připravíte do minuty

A jaký je vlastně způsob přípravy? Velmi jednoduchý, rozhodně nečekejte, že strávíte večeři u pultu, misek a prkének na krájení česneku. Vůbec ne, proteinové pomazánky totiž mohou být hotové už za pouhou minutku, takže nemusíte být nervózní ani před návštěvou přátel. Pohostíte je u vás doma vypěstovanou zeleninou v kombinaci s pomazánkou, která je zdravá a současně i velmi chutná? Záleží jen na vás! Low carb dieta může mít mnoho formátů a určitě bychom se neměli zaměřovat jen na jednu linii. Propojte jich více najednou, o to více se pak budete podobným jídelníčkem bavit. Setřiďte si jednotlivé produkty na současném trhu podle cenových hladin nebo výrobce, získáte nezávaznou nápovědu pro svá další rozhodnutí.

Low carb pomazánky nemusíte dávat do lednice

Snadná příprava, ke které stačí vlastně jen voda a lžička na rozmíchání směsi. Low carb pomazánky jsou skutečně jednoduchost sama, jak praví známý slogan. Připravte si je s nízkosacharidovým pečivem, pochutnáte si a nebudete mít ten svíravý pocit, že děláte něco špatně – tedy pokud jste se právě rozhodli držet klasickou low carb dietu. Jen minimum sacharidů, ale chuť, díky které zapomenete na sladké koláčky a buchty. Shodit přebytečná kila něco stojí, to sice ano, ale s touto dietou nehrozí, že byste měli pocit hladovění a byli neustále ve stresu. Zkuste si spíše celé hubnutí patřičně užít!

Reklama