Reklama

Low Carb Pomazánky
  • Low Carb Pomazánky
  • Slim Pasta
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb od Slim pasta

I malé dítě dobře ví, z čeho se vyrábějí klasické těstoviny. Ať už se jedná o jakýkoliv typ, s různým využitím, vždy je základem mouka. Díky tomu mají těstoviny správný tvar, chuť, ale vyžadují i správný postup přípravy. Nyní to však vypadá, že klasické těstoviny mohou mít konkurenci. A to v podobě těch, kde je hlavní surovinou glukomanan. Ten může být nejenom náhradou mouky při výrobě těstovin, ale může být i látkou, ze které se vyrábí rýže. Taková, která se prodává pod známou značkou SlimPasta.

Co je to glukomanan?

Nelze na něho pohlížet jako přímou náhradu mouky. Lepší je pohlížet na něho jako na možnou surovinu, ze které se dá vyronit alternativní pasta, ale i rýže. Glukomanan je látkou, která se získává z hlíz rostlin, které se označují jako konjak. I proto se již vžil pojem konjakové těstoviny. Tato rostlina je velmi známá v Asii, hlavně potom v Japonsku. Díky těmto možnostem použití to však vypadá, že dříve či později bude velmi známá i v Evropě. A to jako unikátní pomocník na hubnutí, jelikož tento název začínají skloňovat všichni ti, kteří chtějí redukovat svou váhu. A k nim se přidávají ti, kteří chtějí jíst zdravěji, bez nadměrného množství cukrů ve své potravě.

Konjakové těstoviny jako náhrada těch klasických

Proč je u klasických těstovin mouka takový problém? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá. Má mnoho kalorií, stejně jako má i mnoho sacharidů. Z tohoto důvodu se při dietním režimu nijak výrazně nehodí. Oproti tomu konjakové těstoviny jsou pravým opakem. Sacharidy nemají žádné a kalorický hodnota je minimální. Jde tak o zajímavou náhradu klasických příloh v low carb jídlech. A ta mohou být celkem rozmanitá, jelikož dnes lze na trhu najít třeba podobu špaget, podobu penne, ale i asijských nudlí. A k tomu všemu přidejme již několikrát zmíněnou rýži, také bez sacharidů, s minimální kalorickou hodnotou.

Low carb pomazánky

Užít si vynikající chuť a nepřipomínat si, že tohle je snad nějaký dietní hřích. Nejen omelety anebo palačinky, ale i pomazánky jsou v rámci low carb diety víc než vítané. Ovšem pozor, bavíme se totiž tentokrát o speciální verzi těchto jídel. Takové, která nemá prakticky žádné sacharidy, ale nabídne pak také o to více bílkovin. Pomazánku si můžete dát nejen se zeleninovými doplňky, což zaručuje výbornou kombinaci. Co třeba nízkosacharidový chléb? Neupírejte si nic z radostí života, pečivo se dá vychutnat i jinak než v klasické podobě.

Proteinové pomazánky si připravíte do minuty

A jaký je vlastně způsob přípravy? Velmi jednoduchý, rozhodně nečekejte, že strávíte večeři u pultu, misek a prkének na krájení česneku. Vůbec ne, proteinové pomazánky totiž mohou být hotové už za pouhou minutku, takže nemusíte být nervózní ani před návštěvou přátel. Pohostíte je u vás doma vypěstovanou zeleninou v kombinaci s pomazánkou, která je zdravá a současně i velmi chutná? Záleží jen na vás! Low carb dieta může mít mnoho formátů a určitě bychom se neměli zaměřovat jen na jednu linii. Propojte jich více najednou, o to více se pak budete podobným jídelníčkem bavit. Setřiďte si jednotlivé produkty na současném trhu podle cenových hladin nebo výrobce, získáte nezávaznou nápovědu pro svá další rozhodnutí.

Low carb pomazánky nemusíte dávat do lednice

Snadná příprava, ke které stačí vlastně jen voda a lžička na rozmíchání směsi. Low carb pomazánky jsou skutečně jednoduchost sama, jak praví známý slogan. Připravte si je s nízkosacharidovým pečivem, pochutnáte si a nebudete mít ten svíravý pocit, že děláte něco špatně – tedy pokud jste se právě rozhodli držet klasickou low carb dietu. Jen minimum sacharidů, ale chuť, díky které zapomenete na sladké koláčky a buchty. Shodit přebytečná kila něco stojí, to sice ano, ale s touto dietou nehrozí, že byste měli pocit hladovění a byli neustále ve stresu. Zkuste si spíše celé hubnutí patřičně užít!

Reklama