Reklama

Přílohy a omáčky
  • Přílohy a omáčky

Reklama

Low carb přílohy a omáčky

Dopřát si klasiku, na kterou jste zvyklí, a to zcela bez pocitu, že neděláte dobrý krok. Jistě, také v jídelníčku, jenž se dá označit za běžný dietní, se najde mnoho zajímavých odboček od zeleniny. Vysoký obsah bílkovin a jen minimum sacharidů, to je cílem všech, kteří se zamilovali do ketogenní diety. A není divu, že její popularita roste, protože mnoha lidem pomohla. Samozřejmě, nic na světě nejde bez pevné vůle, odříkání a například i zdravého pohybu. Hubnutí může být i poměrně náročné. Jen s tímto druhem diety bude mnohem barvitější a nápaditější, než tomu bylo kdy dříve.

Proteinové přílohy a omáčky jsou velmi chutné

Vyberte si na každý den něco nového, pochutnejte si na dobrotách, díky nimž nemusíte mít žádné výčitky svědomí. Proteinové přílohy a omáčky jsou velmi dobře dostupné, nakupte si je do zásoby, setřiďte produkty na trhu podle cenovky nebo výrobce, navolte si stravování přesně podle svých představ. Low carb dieta je totiž poměrně volná, stačí jen splnit pár základních předpokladů. Když omezíte sacharidy, potěšíte i zažívání, můžete se těšit na lepší pleť a s trochou vytrvalosti a pohybu také na změnu váhy. Kečup bez tuku nebo výtečná karamelová omáčka, co výborně dochutí váš jídelníček. Bez krásných barev a vůní by to přeci dnes zaručeně nešlo, že?

Konjakové těstoviny bez lepku a sacharidů

Nová doba a nové možnosti. Kdo by ještě před lety čekal, že na náš trh vstoupí těstoviny, co neobsahují lepek a neukrývají ani žádné sacharidy? Konjakové těstoviny jsou právě proto velkým hitem sezóny a vyzkoušet je můžete i vy. Jejich příprava je hodně nenáročná, a navíc se snadno tráví. Neuděláte s nimi žádný dietní hřích, právě naopak – a můžete si být jistí, že vás zasytí na hodně dlouhou dobu! Mají tedy v sobě tolik výhod, že dát jim příležitost je při dietním jídelníčku skoro až povinností. Minimálně je tedy nezávazně zkusit.

Reklama