Reklama

Přílohy a omáčky
  • Přílohy a omáčky
  • ChiaShake
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb dieta od Chia Shake

Když potřebujete zhubnout, nemusíte přitom hladovět a do vysílení cvičit v posilovně. Ani jeden z těchto receptů na štíhlou linii není zdravý. Mnohem lepší variantou k odbourání nadbytečných kilogramů je kvalitní vyvážená strava, jakou nabízí dieta Chia Shake. Vychází z principů ketonové diety a pomůže odbourat tuk díky proteinovým jídlům s obsahem chia semínek.

Velká síla Chia Shake: Už Indiáni objevili potenciál chia semínek

Semena šalvěje hispánské, jejichž pravlastí jsou horské oblasti Střední Ameriky, tvoří základ Chia Shake diety. Samozřejmě ale nejde jenom o ně. V principu ketonová dieta založená na sníženém příjmu sacharidů je doplněna o tato semínka, které se stávají zdrojem vitamínů, minerálů a stopových prvků. Výživovou hodnotu chia semínek objevili už v dávných dobách Aztékové a Mayové, kteří je měli vždy zásobě na dlouhých cestách. Představovala pro ně vydatný zdroj živin ve chvílích, kdy měli nedostatek. Vlastně praktikovali Chia Shake stravu, aniž by k tomu měli zdůvodnění nutričních specialistů. Vycházeli ze svých letitých zkušeností. Pochopitelně nic netušili o keto dietě, ale vlastně ji praktikovali, protože neměli příliš mnoho zdrojů sacharidů.

Jak využít dávné zkušenosti pro optimální efekt Chia Shake diety?

Možná se ptáte, jak využít moudrost dávných Indiánů. Překvapivě to jde, protože i tady můžeme hledat prazáklady keto diety s nízkou porcí sacharidů. Můžete zkusit Chia Shake produkty, například Chia pudink s lesními plody. Staří Mayové a Aztékové se sacharidy rozhodně nepřecpávali, ačkoli významnou složku jejich stravy tvořila kukuřice a fazole, kde najdete významný podíl sacharidů. Kdybychom ale porovnali množství sacharidů, které snědli v potravě oni a co sníme my, určitě bychom došli k názoru, že ketonová dieta byla mnohem více jejich heslem než tím naším. Ruku na srdce, určitě dobře víte, že konzumujete více sacharidů, než je doporučené a vhodné. Proto bychom se měli vrátit ke keto dietě, tedy stravování s nižším podílem sacharidů. Dieta Chia Shake je jednou z cest, po které jít, když chcete, aby ketonová dieta byla plná živin a pochutnali jste si na ní.

Low carb přílohy a omáčky

Dopřát si klasiku, na kterou jste zvyklí, a to zcela bez pocitu, že neděláte dobrý krok. Jistě, také v jídelníčku, jenž se dá označit za běžný dietní, se najde mnoho zajímavých odboček od zeleniny. Vysoký obsah bílkovin a jen minimum sacharidů, to je cílem všech, kteří se zamilovali do ketogenní diety. A není divu, že její popularita roste, protože mnoha lidem pomohla. Samozřejmě, nic na světě nejde bez pevné vůle, odříkání a například i zdravého pohybu. Hubnutí může být i poměrně náročné. Jen s tímto druhem diety bude mnohem barvitější a nápaditější, než tomu bylo kdy dříve.

Proteinové přílohy a omáčky jsou velmi chutné

Vyberte si na každý den něco nového, pochutnejte si na dobrotách, díky nimž nemusíte mít žádné výčitky svědomí. Proteinové přílohy a omáčky jsou velmi dobře dostupné, nakupte si je do zásoby, setřiďte produkty na trhu podle cenovky nebo výrobce, navolte si stravování přesně podle svých představ. Low carb dieta je totiž poměrně volná, stačí jen splnit pár základních předpokladů. Když omezíte sacharidy, potěšíte i zažívání, můžete se těšit na lepší pleť a s trochou vytrvalosti a pohybu také na změnu váhy. Kečup bez tuku nebo výtečná karamelová omáčka, co výborně dochutí váš jídelníček. Bez krásných barev a vůní by to přeci dnes zaručeně nešlo, že?

Konjakové těstoviny bez lepku a sacharidů

Nová doba a nové možnosti. Kdo by ještě před lety čekal, že na náš trh vstoupí těstoviny, co neobsahují lepek a neukrývají ani žádné sacharidy? Konjakové těstoviny jsou právě proto velkým hitem sezóny a vyzkoušet je můžete i vy. Jejich příprava je hodně nenáročná, a navíc se snadno tráví. Neuděláte s nimi žádný dietní hřích, právě naopak – a můžete si být jistí, že vás zasytí na hodně dlouhou dobu! Mají tedy v sobě tolik výhod, že dát jim příležitost je při dietním jídelníčku skoro až povinností. Minimálně je tedy nezávazně zkusit.

Reklama