Reklama

Přílohy a omáčky
  • Přílohy a omáčky
  • KetoMix

Reklama

Low carb dieta od KetoMix

Nízkosacharidová dieta tvoří základ úspěšného hubnutí. V dnešní době většina z nás konzumuje příliš velké množství jednoduchých cukrů, a právě proto se nás kila drží jako klíště. Cestou, jak se dostat ven z této záludné pasti a zároveň se dobře najíst, je keto dieta, tedy shazování kil v ketóze.

Low carb dieta KetoMix vám pomůže k ideální hmotnosti

Recept na to, jak úspěšně zhubnout zní jednoduše. S low carb produkty KetoMix sacharidy ve stravě omezíte na minimum, dopřejete jich svému tělu pouhých 50 g denně. Výsledkem je ketonová dieta. Organismus rychle zjistí, že nedostává cukry, které by posloužily jako palivo pro váš mozek a svaly. Nezbývá mu proto nic jiného, než hledat zdroje energie jinde. Během pouhých několika dní se dostává do ketózy. Čerpání energie z tuků, to je stručně a jasně vysvětlená keto dieta. Jednoduše řečeno, v játrech se tuky přeměňují na ketony, ze kterých získáváte palivo pro svoje fungování. Individuální příprava dietního jídelníčku je náročná, ale KetoMix vás zbaví nutnosti zvažovat složení jídla. Přitom ketonová dieta zajišťuje zdravé hubnutí směrem k dosažení vaší optimální hmotnosti.

Na chutná a vyvážená jídla KetoMix se budete těšit

Spousta lidí žije v přesvědčení, že dietní potraviny z principu nemohou být chutné. Vyvedeme vás z omylu. Na low carb jídlech KetoMix si pochutnáte. Možná jste nevěděli, že keto dieta nemusí být nemastné neslané jídlo, nad kterým se budete ošklíbat. Omeleta se sýrovou příchutí nebo proteinové palačinky či pudink s vanilkovou příchutí slibují příjemný gurmánský zážitek. Dokonce si můžete bez výčitek dopřát i různé pamlsky, například u televize bez obav chroupat proteinové chipsy se sníženým obsahem sacharidů i tuků. Dietu KetoMix sestavují výživoví odborníci, kteří pečlivě hlídají, aby jídla obsahovala všechny potřebné vitamíny a minerály. Nemusíte se proto obávat, že by vám keto dieta způsobila nedostatek některých živin, což se při amatérsky praktikovaných dietách často stává.

Low carb přílohy a omáčky

Dopřát si klasiku, na kterou jste zvyklí, a to zcela bez pocitu, že neděláte dobrý krok. Jistě, také v jídelníčku, jenž se dá označit za běžný dietní, se najde mnoho zajímavých odboček od zeleniny. Vysoký obsah bílkovin a jen minimum sacharidů, to je cílem všech, kteří se zamilovali do ketogenní diety. A není divu, že její popularita roste, protože mnoha lidem pomohla. Samozřejmě, nic na světě nejde bez pevné vůle, odříkání a například i zdravého pohybu. Hubnutí může být i poměrně náročné. Jen s tímto druhem diety bude mnohem barvitější a nápaditější, než tomu bylo kdy dříve.

Proteinové přílohy a omáčky jsou velmi chutné

Vyberte si na každý den něco nového, pochutnejte si na dobrotách, díky nimž nemusíte mít žádné výčitky svědomí. Proteinové přílohy a omáčky jsou velmi dobře dostupné, nakupte si je do zásoby, setřiďte produkty na trhu podle cenovky nebo výrobce, navolte si stravování přesně podle svých představ. Low carb dieta je totiž poměrně volná, stačí jen splnit pár základních předpokladů. Když omezíte sacharidy, potěšíte i zažívání, můžete se těšit na lepší pleť a s trochou vytrvalosti a pohybu také na změnu váhy. Kečup bez tuku nebo výtečná karamelová omáčka, co výborně dochutí váš jídelníček. Bez krásných barev a vůní by to přeci dnes zaručeně nešlo, že?

Konjakové těstoviny bez lepku a sacharidů

Nová doba a nové možnosti. Kdo by ještě před lety čekal, že na náš trh vstoupí těstoviny, co neobsahují lepek a neukrývají ani žádné sacharidy? Konjakové těstoviny jsou právě proto velkým hitem sezóny a vyzkoušet je můžete i vy. Jejich příprava je hodně nenáročná, a navíc se snadno tráví. Neuděláte s nimi žádný dietní hřích, právě naopak – a můžete si být jistí, že vás zasytí na hodně dlouhou dobu! Mají tedy v sobě tolik výhod, že dát jim příležitost je při dietním jídelníčku skoro až povinností. Minimálně je tedy nezávazně zkusit.

Reklama