Reklama

Přílohy a omáčky
  • Přílohy a omáčky
  • MixSlim
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb dieta od MixSlim

Hubnutí nemusí být náročným problémem, pokud víte, jak na to. Netýrejte se v posilovně, nehladovte, ale věnujte svoji pozornost správnému stravování. Pomůže vám v tom dieta MixSlim, která sází na vysoký podíl bílkovin a vlákniny a snížení množství sacharidů a tuků.

Proteiny a vláknina zasytí: S dietou MixSlim vzhůru ke štíhlosti

Určitě jste už slyšeli, že vyvážená strava má obsahovat poměrně přesně definované podíly sacharidů, proteinů a tuků. Pravda je ale taková, že naše současná strava obsahuje až příliš velké množství tuků, zejména těch nezdravých nasycených, a potom také velké množství jednoduchých cukrů. S dietou MixSlim dostanete pod kontrolu obojí. Je to keto dieta, která sází na vysoký podíl bílkovin a vlákniny. Podíl tuků je omezen, respektive v ketonové dietě mají svoje místo především zdravé nenasycené mastné kyseliny jako omega 3 a 6. Nasycené mastné kyseliny jsou výrazně omezeny. Také jednoduché cukry z bílého pečiva, zákusků a příloh keto dieta vylučuje. Naopak MixSlim pomáhá zasytit žaludek díky bílkovinám a velkému množství vlákniny.

Spalování tuků v ketóze je cílem MixSlim

Obvyklou neřestí naší stravy jsou jídla s lepkem, velkým množstvím přidaných cukrů, zejména těch jednoduchých a také konzervantů, barviv, aditiv, glutamátů a spousty dalších nevhodných látek. Dieta MixSlim všechny tyto nešvary odbourává. Konzumujete především vysoký podíl bílkovin, což odpovídá hlavním zásadám ketonové diety. Snížený podíl sacharidů znamená, že vaše tělo sahá pro energii do tukových rezerv. Je k tomu okolnostmi donuceno, ale právě díky tomu má keto diety výrazný hubnoucí efekt. Jídla MixSlim navíc mají vysoký podíl minerálů a vitamínů, ať už jde o dietní kaše nebo třeba palačinky. Vysoký podíl vlákniny podporuje trávení, což je také dalším pozitivním efektem, který poskytuje ketonová dieta. Mnoho lidí má totiž s trávením problémy.

Low carb přílohy a omáčky

Dopřát si klasiku, na kterou jste zvyklí, a to zcela bez pocitu, že neděláte dobrý krok. Jistě, také v jídelníčku, jenž se dá označit za běžný dietní, se najde mnoho zajímavých odboček od zeleniny. Vysoký obsah bílkovin a jen minimum sacharidů, to je cílem všech, kteří se zamilovali do ketogenní diety. A není divu, že její popularita roste, protože mnoha lidem pomohla. Samozřejmě, nic na světě nejde bez pevné vůle, odříkání a například i zdravého pohybu. Hubnutí může být i poměrně náročné. Jen s tímto druhem diety bude mnohem barvitější a nápaditější, než tomu bylo kdy dříve.

Proteinové přílohy a omáčky jsou velmi chutné

Vyberte si na každý den něco nového, pochutnejte si na dobrotách, díky nimž nemusíte mít žádné výčitky svědomí. Proteinové přílohy a omáčky jsou velmi dobře dostupné, nakupte si je do zásoby, setřiďte produkty na trhu podle cenovky nebo výrobce, navolte si stravování přesně podle svých představ. Low carb dieta je totiž poměrně volná, stačí jen splnit pár základních předpokladů. Když omezíte sacharidy, potěšíte i zažívání, můžete se těšit na lepší pleť a s trochou vytrvalosti a pohybu také na změnu váhy. Kečup bez tuku nebo výtečná karamelová omáčka, co výborně dochutí váš jídelníček. Bez krásných barev a vůní by to přeci dnes zaručeně nešlo, že?

Konjakové těstoviny bez lepku a sacharidů

Nová doba a nové možnosti. Kdo by ještě před lety čekal, že na náš trh vstoupí těstoviny, co neobsahují lepek a neukrývají ani žádné sacharidy? Konjakové těstoviny jsou právě proto velkým hitem sezóny a vyzkoušet je můžete i vy. Jejich příprava je hodně nenáročná, a navíc se snadno tráví. Neuděláte s nimi žádný dietní hřích, právě naopak – a můžete si být jistí, že vás zasytí na hodně dlouhou dobu! Mají tedy v sobě tolik výhod, že dát jim příležitost je při dietním jídelníčku skoro až povinností. Minimálně je tedy nezávazně zkusit.

Reklama