Reklama

Přílohy a omáčky
  • Přílohy a omáčky
  • Slim Pasta

Reklama

Low carb od Slim pasta

I malé dítě dobře ví, z čeho se vyrábějí klasické těstoviny. Ať už se jedná o jakýkoliv typ, s různým využitím, vždy je základem mouka. Díky tomu mají těstoviny správný tvar, chuť, ale vyžadují i správný postup přípravy. Nyní to však vypadá, že klasické těstoviny mohou mít konkurenci. A to v podobě těch, kde je hlavní surovinou glukomanan. Ten může být nejenom náhradou mouky při výrobě těstovin, ale může být i látkou, ze které se vyrábí rýže. Taková, která se prodává pod známou značkou SlimPasta.

Co je to glukomanan?

Nelze na něho pohlížet jako přímou náhradu mouky. Lepší je pohlížet na něho jako na možnou surovinu, ze které se dá vyronit alternativní pasta, ale i rýže. Glukomanan je látkou, která se získává z hlíz rostlin, které se označují jako konjak. I proto se již vžil pojem konjakové těstoviny. Tato rostlina je velmi známá v Asii, hlavně potom v Japonsku. Díky těmto možnostem použití to však vypadá, že dříve či později bude velmi známá i v Evropě. A to jako unikátní pomocník na hubnutí, jelikož tento název začínají skloňovat všichni ti, kteří chtějí redukovat svou váhu. A k nim se přidávají ti, kteří chtějí jíst zdravěji, bez nadměrného množství cukrů ve své potravě.

Konjakové těstoviny jako náhrada těch klasických

Proč je u klasických těstovin mouka takový problém? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá. Má mnoho kalorií, stejně jako má i mnoho sacharidů. Z tohoto důvodu se při dietním režimu nijak výrazně nehodí. Oproti tomu konjakové těstoviny jsou pravým opakem. Sacharidy nemají žádné a kalorický hodnota je minimální. Jde tak o zajímavou náhradu klasických příloh v low carb jídlech. A ta mohou být celkem rozmanitá, jelikož dnes lze na trhu najít třeba podobu špaget, podobu penne, ale i asijských nudlí. A k tomu všemu přidejme již několikrát zmíněnou rýži, také bez sacharidů, s minimální kalorickou hodnotou.

Low carb přílohy a omáčky

Dopřát si klasiku, na kterou jste zvyklí, a to zcela bez pocitu, že neděláte dobrý krok. Jistě, také v jídelníčku, jenž se dá označit za běžný dietní, se najde mnoho zajímavých odboček od zeleniny. Vysoký obsah bílkovin a jen minimum sacharidů, to je cílem všech, kteří se zamilovali do ketogenní diety. A není divu, že její popularita roste, protože mnoha lidem pomohla. Samozřejmě, nic na světě nejde bez pevné vůle, odříkání a například i zdravého pohybu. Hubnutí může být i poměrně náročné. Jen s tímto druhem diety bude mnohem barvitější a nápaditější, než tomu bylo kdy dříve.

Proteinové přílohy a omáčky jsou velmi chutné

Vyberte si na každý den něco nového, pochutnejte si na dobrotách, díky nimž nemusíte mít žádné výčitky svědomí. Proteinové přílohy a omáčky jsou velmi dobře dostupné, nakupte si je do zásoby, setřiďte produkty na trhu podle cenovky nebo výrobce, navolte si stravování přesně podle svých představ. Low carb dieta je totiž poměrně volná, stačí jen splnit pár základních předpokladů. Když omezíte sacharidy, potěšíte i zažívání, můžete se těšit na lepší pleť a s trochou vytrvalosti a pohybu také na změnu váhy. Kečup bez tuku nebo výtečná karamelová omáčka, co výborně dochutí váš jídelníček. Bez krásných barev a vůní by to přeci dnes zaručeně nešlo, že?

Konjakové těstoviny bez lepku a sacharidů

Nová doba a nové možnosti. Kdo by ještě před lety čekal, že na náš trh vstoupí těstoviny, co neobsahují lepek a neukrývají ani žádné sacharidy? Konjakové těstoviny jsou právě proto velkým hitem sezóny a vyzkoušet je můžete i vy. Jejich příprava je hodně nenáročná, a navíc se snadno tráví. Neuděláte s nimi žádný dietní hřích, právě naopak – a můžete si být jistí, že vás zasytí na hodně dlouhou dobu! Mají tedy v sobě tolik výhod, že dát jim příležitost je při dietním jídelníčku skoro až povinností. Minimálně je tedy nezávazně zkusit.

Reklama