Reklama

Low Carb pudinky
  • Low Carb pudinky

Reklama

Low carb pudinky

Dát si něco opravdu dobrého, když držíte dietu? Ne, to není knihovna se zaměřením na klasické science-fiction, ale skutečná realita všedního dne! Už za pár minut si připravíte nízkosacharidovou variantu pečiva, pudinku, polévky nebo koktejlu. Víc bílkovin, než je obvyklé, to má svůj samozřejmý důvod. Je jím low carb dieta, tedy stravování, které je právě na kvalitní proteiny zacílené. Vanilka, lesní plody, čokoláda, ale i mnoho dalších příchutí, jimiž si uděláte opravdovou radost. Jinak řečeno, dáte si také pudink?

Proteinové pudinky si připravíte velmi jednoduše

Malý sáček, který přesypete do sklenice, zalijete teplou vodou a mícháte, ideálně za pomoci malého ručního mixéru – se lžičkou by to bylo vskutku dlouhé čekání a vy si přeci chcete už brzy pochutnávat! Proteinové pudinky mají své kouzlo, neporušíte s nimi totiž relativně přísné dietní předpisy. Low carb dieta totiž počítá s tím, že bude sacharidů jen pomálu a nikde není psáno, že nízkosacharidový pudink je snad přítomen na indexu nežádoucích potravin. Jednoduchá příprava, ještě o něco jednodušší než v případě klasického pudinku, je zde také velkým plus. Bez zbytečného nádobí a čekání nebo míchání směsi u plotny v kastrolu. Vychutnejte si raději výsledek, jenž opravdu stojí za to! A protože je nynější nabídka na trhu pestrá, setřiďte si ji podle vlastních kritérií.

Low carb pudinky nabídnou i bílou čokoládu

Dáte si je také? Nabídnou pestrou škálu různých variací a jsou zdravým mlsáním v rámci low carb diety. Zamíchat v šejkru s vodou a dát do lednice, příprava pudinku s mangovou příchutí snad ještě nikdy nebyla snadnější. Low carb pudinky jsou alternativou dobroty bez lepku a přidaného cukru, když zrovna máte chuť na něco, co je opravdu výtečné – ale nebude mít potenciál stát se posléze dietním hříchem, jenž byste si snad vyčítali před zrcadlem s krejčovským metrem kolem pasu. Ne a ne, tohle bude spíš příjemné zpestření, se kterým si nemusíte dělat starosti.

Reklama