Reklama

Low Carb pudinky
  • Low Carb pudinky
  • MixSlim
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb dieta od MixSlim

Hubnutí nemusí být náročným problémem, pokud víte, jak na to. Netýrejte se v posilovně, nehladovte, ale věnujte svoji pozornost správnému stravování. Pomůže vám v tom dieta MixSlim, která sází na vysoký podíl bílkovin a vlákniny a snížení množství sacharidů a tuků.

Proteiny a vláknina zasytí: S dietou MixSlim vzhůru ke štíhlosti

Určitě jste už slyšeli, že vyvážená strava má obsahovat poměrně přesně definované podíly sacharidů, proteinů a tuků. Pravda je ale taková, že naše současná strava obsahuje až příliš velké množství tuků, zejména těch nezdravých nasycených, a potom také velké množství jednoduchých cukrů. S dietou MixSlim dostanete pod kontrolu obojí. Je to keto dieta, která sází na vysoký podíl bílkovin a vlákniny. Podíl tuků je omezen, respektive v ketonové dietě mají svoje místo především zdravé nenasycené mastné kyseliny jako omega 3 a 6. Nasycené mastné kyseliny jsou výrazně omezeny. Také jednoduché cukry z bílého pečiva, zákusků a příloh keto dieta vylučuje. Naopak MixSlim pomáhá zasytit žaludek díky bílkovinám a velkému množství vlákniny.

Spalování tuků v ketóze je cílem MixSlim

Obvyklou neřestí naší stravy jsou jídla s lepkem, velkým množstvím přidaných cukrů, zejména těch jednoduchých a také konzervantů, barviv, aditiv, glutamátů a spousty dalších nevhodných látek. Dieta MixSlim všechny tyto nešvary odbourává. Konzumujete především vysoký podíl bílkovin, což odpovídá hlavním zásadám ketonové diety. Snížený podíl sacharidů znamená, že vaše tělo sahá pro energii do tukových rezerv. Je k tomu okolnostmi donuceno, ale právě díky tomu má keto diety výrazný hubnoucí efekt. Jídla MixSlim navíc mají vysoký podíl minerálů a vitamínů, ať už jde o dietní kaše nebo třeba palačinky. Vysoký podíl vlákniny podporuje trávení, což je také dalším pozitivním efektem, který poskytuje ketonová dieta. Mnoho lidí má totiž s trávením problémy.

Low carb pudinky

Dát si něco opravdu dobrého, když držíte dietu? Ne, to není knihovna se zaměřením na klasické science-fiction, ale skutečná realita všedního dne! Už za pár minut si připravíte nízkosacharidovou variantu pečiva, pudinku, polévky nebo koktejlu. Víc bílkovin, než je obvyklé, to má svůj samozřejmý důvod. Je jím low carb dieta, tedy stravování, které je právě na kvalitní proteiny zacílené. Vanilka, lesní plody, čokoláda, ale i mnoho dalších příchutí, jimiž si uděláte opravdovou radost. Jinak řečeno, dáte si také pudink?

Proteinové pudinky si připravíte velmi jednoduše

Malý sáček, který přesypete do sklenice, zalijete teplou vodou a mícháte, ideálně za pomoci malého ručního mixéru – se lžičkou by to bylo vskutku dlouhé čekání a vy si přeci chcete už brzy pochutnávat! Proteinové pudinky mají své kouzlo, neporušíte s nimi totiž relativně přísné dietní předpisy. Low carb dieta totiž počítá s tím, že bude sacharidů jen pomálu a nikde není psáno, že nízkosacharidový pudink je snad přítomen na indexu nežádoucích potravin. Jednoduchá příprava, ještě o něco jednodušší než v případě klasického pudinku, je zde také velkým plus. Bez zbytečného nádobí a čekání nebo míchání směsi u plotny v kastrolu. Vychutnejte si raději výsledek, jenž opravdu stojí za to! A protože je nynější nabídka na trhu pestrá, setřiďte si ji podle vlastních kritérií.

Low carb pudinky nabídnou i bílou čokoládu

Dáte si je také? Nabídnou pestrou škálu různých variací a jsou zdravým mlsáním v rámci low carb diety. Zamíchat v šejkru s vodou a dát do lednice, příprava pudinku s mangovou příchutí snad ještě nikdy nebyla snadnější. Low carb pudinky jsou alternativou dobroty bez lepku a přidaného cukru, když zrovna máte chuť na něco, co je opravdu výtečné – ale nebude mít potenciál stát se posléze dietním hříchem, jenž byste si snad vyčítali před zrcadlem s krejčovským metrem kolem pasu. Ne a ne, tohle bude spíš příjemné zpestření, se kterým si nemusíte dělat starosti.

Reklama