Reklama

Low Carb tyčinky
  • Low Carb tyčinky
  • KetoMix

Reklama

Low carb dieta od KetoMix

Nízkosacharidová dieta tvoří základ úspěšného hubnutí. V dnešní době většina z nás konzumuje příliš velké množství jednoduchých cukrů, a právě proto se nás kila drží jako klíště. Cestou, jak se dostat ven z této záludné pasti a zároveň se dobře najíst, je keto dieta, tedy shazování kil v ketóze.

Low carb dieta KetoMix vám pomůže k ideální hmotnosti

Recept na to, jak úspěšně zhubnout zní jednoduše. S low carb produkty KetoMix sacharidy ve stravě omezíte na minimum, dopřejete jich svému tělu pouhých 50 g denně. Výsledkem je ketonová dieta. Organismus rychle zjistí, že nedostává cukry, které by posloužily jako palivo pro váš mozek a svaly. Nezbývá mu proto nic jiného, než hledat zdroje energie jinde. Během pouhých několika dní se dostává do ketózy. Čerpání energie z tuků, to je stručně a jasně vysvětlená keto dieta. Jednoduše řečeno, v játrech se tuky přeměňují na ketony, ze kterých získáváte palivo pro svoje fungování. Individuální příprava dietního jídelníčku je náročná, ale KetoMix vás zbaví nutnosti zvažovat složení jídla. Přitom ketonová dieta zajišťuje zdravé hubnutí směrem k dosažení vaší optimální hmotnosti.

Na chutná a vyvážená jídla KetoMix se budete těšit

Spousta lidí žije v přesvědčení, že dietní potraviny z principu nemohou být chutné. Vyvedeme vás z omylu. Na low carb jídlech KetoMix si pochutnáte. Možná jste nevěděli, že keto dieta nemusí být nemastné neslané jídlo, nad kterým se budete ošklíbat. Omeleta se sýrovou příchutí nebo proteinové palačinky či pudink s vanilkovou příchutí slibují příjemný gurmánský zážitek. Dokonce si můžete bez výčitek dopřát i různé pamlsky, například u televize bez obav chroupat proteinové chipsy se sníženým obsahem sacharidů i tuků. Dietu KetoMix sestavují výživoví odborníci, kteří pečlivě hlídají, aby jídla obsahovala všechny potřebné vitamíny a minerály. Nemusíte se proto obávat, že by vám keto dieta způsobila nedostatek některých živin, což se při amatérsky praktikovaných dietách často stává.

Low carb tyčinky

Mlsání, za které se nemusíte cítit provinile. Žádný stud, protože tady cukr prakticky není, zato tělo posílíte kvalitními bílkovinami. Pokud to myslíte low carb dietou vážně, je to dobrá cesta. Užívejte si, ale zdravě! Sušenky a tyčinky z regálů supermarketů sice vypadají lákavě, ale nakonec vedou k přejídání a kupování jiné konfekce oblečení. Měli bychom se jim proto vyhýbat, protože dieta není jen o cvičení, ale zejména pak o tom, co vlastně jíte a kolik porcí si ve finále položíte na talíř. Určitě si můžete občas dopřát i něco dobrého, život není jen o hlavních jídlech, ale i dezertech. V těch by však neměla být vydatná porce sacharidů, to totiž snahu zhubnout poměrně dosti zkomplikuje.

Proteinové tyčinky aneb čokoláda, vanilka a kokos

Co máte vlastně rádi? V nabídce nechybí standardní trojlístek, jenž začíná čokoládou, pokračuje kokosem a končí vanilkou. Proteinové tyčinky s těmito příchutěmi jsou proto asi vůbec nejoblíbenější, nemůžeme se divit aktuálním trendům, jsme na tyto variace zvyklí a hodně je preferujeme. V nabídce obchodů však najdete i jiné alternativy, zapojuje se také ovoce a nesmíme zapomínat také na velmi oblíbené oříšky. Malá porce něčeho dobrého, i to vám přinese low carb dieta – a nepůjde o žádný smrtelný hřích, takže si nemusíte dělat starosti. Váha se kvůli tomuto zdravému mlsání rozhodně nepohne. Ráno, dopoledne, odpoledne i večer, na tom, kdy si dáte podobnou tyčinku, určitě tolik nesejde. Porovnejte si je podle vlastních kritérií, vždycky přeci nerozhoduje jen cena, ale i výrobce.

Low carb tyčinky přinesou i mnoho oblíbených variant

Banán v čokoládě, kdo by ho neznal? V našich supermarketech je takových tyčinek hodně, ale pozor, obsahují tolik cukru, že byste se na ně během dietního plánování neměli snad ani koutkem oka zadívat! Low carb tyčinky jsou o něčem jiném, sacharidů je v nich pomálu, naopak přinesou ceněné bílkoviny a vlákninu, důležitou pro správné zažívání a mající též pozitivní vliv na mnohé další pochody v našem těle. A vitamíny nebo minerály? Ty jsou jen pozitivním bonusem, pověstnou třešničkou na dortu. Půjdete do toho? Low carb dieta je vlastně docela zábavná, jak jste možná nyní s úsměvem na tvář zjistili.

Reklama