Reklama

Low Carb tyčinky
  • Low Carb tyčinky
  • Slim Pasta
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb od Slim pasta

I malé dítě dobře ví, z čeho se vyrábějí klasické těstoviny. Ať už se jedná o jakýkoliv typ, s různým využitím, vždy je základem mouka. Díky tomu mají těstoviny správný tvar, chuť, ale vyžadují i správný postup přípravy. Nyní to však vypadá, že klasické těstoviny mohou mít konkurenci. A to v podobě těch, kde je hlavní surovinou glukomanan. Ten může být nejenom náhradou mouky při výrobě těstovin, ale může být i látkou, ze které se vyrábí rýže. Taková, která se prodává pod známou značkou SlimPasta.

Co je to glukomanan?

Nelze na něho pohlížet jako přímou náhradu mouky. Lepší je pohlížet na něho jako na možnou surovinu, ze které se dá vyronit alternativní pasta, ale i rýže. Glukomanan je látkou, která se získává z hlíz rostlin, které se označují jako konjak. I proto se již vžil pojem konjakové těstoviny. Tato rostlina je velmi známá v Asii, hlavně potom v Japonsku. Díky těmto možnostem použití to však vypadá, že dříve či později bude velmi známá i v Evropě. A to jako unikátní pomocník na hubnutí, jelikož tento název začínají skloňovat všichni ti, kteří chtějí redukovat svou váhu. A k nim se přidávají ti, kteří chtějí jíst zdravěji, bez nadměrného množství cukrů ve své potravě.

Konjakové těstoviny jako náhrada těch klasických

Proč je u klasických těstovin mouka takový problém? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá. Má mnoho kalorií, stejně jako má i mnoho sacharidů. Z tohoto důvodu se při dietním režimu nijak výrazně nehodí. Oproti tomu konjakové těstoviny jsou pravým opakem. Sacharidy nemají žádné a kalorický hodnota je minimální. Jde tak o zajímavou náhradu klasických příloh v low carb jídlech. A ta mohou být celkem rozmanitá, jelikož dnes lze na trhu najít třeba podobu špaget, podobu penne, ale i asijských nudlí. A k tomu všemu přidejme již několikrát zmíněnou rýži, také bez sacharidů, s minimální kalorickou hodnotou.

Low carb tyčinky

Mlsání, za které se nemusíte cítit provinile. Žádný stud, protože tady cukr prakticky není, zato tělo posílíte kvalitními bílkovinami. Pokud to myslíte low carb dietou vážně, je to dobrá cesta. Užívejte si, ale zdravě! Sušenky a tyčinky z regálů supermarketů sice vypadají lákavě, ale nakonec vedou k přejídání a kupování jiné konfekce oblečení. Měli bychom se jim proto vyhýbat, protože dieta není jen o cvičení, ale zejména pak o tom, co vlastně jíte a kolik porcí si ve finále položíte na talíř. Určitě si můžete občas dopřát i něco dobrého, život není jen o hlavních jídlech, ale i dezertech. V těch by však neměla být vydatná porce sacharidů, to totiž snahu zhubnout poměrně dosti zkomplikuje.

Proteinové tyčinky aneb čokoláda, vanilka a kokos

Co máte vlastně rádi? V nabídce nechybí standardní trojlístek, jenž začíná čokoládou, pokračuje kokosem a končí vanilkou. Proteinové tyčinky s těmito příchutěmi jsou proto asi vůbec nejoblíbenější, nemůžeme se divit aktuálním trendům, jsme na tyto variace zvyklí a hodně je preferujeme. V nabídce obchodů však najdete i jiné alternativy, zapojuje se také ovoce a nesmíme zapomínat také na velmi oblíbené oříšky. Malá porce něčeho dobrého, i to vám přinese low carb dieta – a nepůjde o žádný smrtelný hřích, takže si nemusíte dělat starosti. Váha se kvůli tomuto zdravému mlsání rozhodně nepohne. Ráno, dopoledne, odpoledne i večer, na tom, kdy si dáte podobnou tyčinku, určitě tolik nesejde. Porovnejte si je podle vlastních kritérií, vždycky přeci nerozhoduje jen cena, ale i výrobce.

Low carb tyčinky přinesou i mnoho oblíbených variant

Banán v čokoládě, kdo by ho neznal? V našich supermarketech je takových tyčinek hodně, ale pozor, obsahují tolik cukru, že byste se na ně během dietního plánování neměli snad ani koutkem oka zadívat! Low carb tyčinky jsou o něčem jiném, sacharidů je v nich pomálu, naopak přinesou ceněné bílkoviny a vlákninu, důležitou pro správné zažívání a mající též pozitivní vliv na mnohé další pochody v našem těle. A vitamíny nebo minerály? Ty jsou jen pozitivním bonusem, pověstnou třešničkou na dortu. Půjdete do toho? Low carb dieta je vlastně docela zábavná, jak jste možná nyní s úsměvem na tvář zjistili.

Reklama