Reklama

Ostatní
  • Ostatní

Reklama

Ostatní low carb produkty

Když držíte low carb dietu, neznamená to, že máte před sebou týdny plné odříkání a porcí jídla, které byste za jiných okolností zřejmě nejedli. Kdo už ale někdy toto dietní stravování poznal, dobře ví, na čem je vlastně založené. Omezit sacharidy, nedopřávat si slazené nápoje, nemít pořád po ruce třeba sušenky. Pokud v tomto snažení vytrváte, zjistíte, že se cítíte lépe, protože cukr je ten problém, co stojí v cestě hubnutí a vysněné postavě. Cílem vašeho snažení by proto mělo být vypustit jen ze stravovacího plánu, a to v takové míře, v jaké to jen půjde!

Spalovače tuků jsou zajímavým doplňkem

Nejsou to sice zázračné pilulky, po kterých byste zhubli přes noc a mohli se chlubit vosím pasem, ale na druhou stranu – jejich složení pomůže vhodně nastartovat metabolismus a v kombinaci s dobrým jídelníčkem a cvičením se mohou dostavit první výsledky. Spalovače tuků vás pak motivují v dalším snažení, protože cílem jistě není zhubnout pár kilogramů. Jde spíš o to změnit celý životní styl a připravit své tělo o tukové polštářky, které nikdo nezávidí. Zajímavým doplňkem stravy při low carb dietě jsou i proteinové chipsy. Také výborné, také pěkně křupavé, ale bez soli, umělých aromat, spousty kalorií a sacharidů, které jsou bohužel na překážku. Ideální k televizi nebo když máte chuť na něco dobrého a dortíky nebo cukrovinky jsou tak lákavé, že takřka nelze odolat a musíte se opravdu držet.

Sušené maso vám jistě zachutná

Svačina, kterou můžete mít kdykoliv po ruce. Dejte si jí do kapsy, užijte si dobrotu z kvalitního masa, produkt, jenž ocení všichni milovníci poctivých bílkovin. Sušené maso je vhodné jako alternativa zákusku, když máte chuť na něco nevšedního, ale neradi byste hřešili cukrem. Mnohem lepší bude i nadále pokračovat v dietě a držet si započatou linii.

Reklama