Reklama

Ostatní
  • Ostatní
  • KetoMix

Reklama

Low carb dieta od KetoMix

Nízkosacharidová dieta tvoří základ úspěšného hubnutí. V dnešní době většina z nás konzumuje příliš velké množství jednoduchých cukrů, a právě proto se nás kila drží jako klíště. Cestou, jak se dostat ven z této záludné pasti a zároveň se dobře najíst, je keto dieta, tedy shazování kil v ketóze.

Low carb dieta KetoMix vám pomůže k ideální hmotnosti

Recept na to, jak úspěšně zhubnout zní jednoduše. S low carb produkty KetoMix sacharidy ve stravě omezíte na minimum, dopřejete jich svému tělu pouhých 50 g denně. Výsledkem je ketonová dieta. Organismus rychle zjistí, že nedostává cukry, které by posloužily jako palivo pro váš mozek a svaly. Nezbývá mu proto nic jiného, než hledat zdroje energie jinde. Během pouhých několika dní se dostává do ketózy. Čerpání energie z tuků, to je stručně a jasně vysvětlená keto dieta. Jednoduše řečeno, v játrech se tuky přeměňují na ketony, ze kterých získáváte palivo pro svoje fungování. Individuální příprava dietního jídelníčku je náročná, ale KetoMix vás zbaví nutnosti zvažovat složení jídla. Přitom ketonová dieta zajišťuje zdravé hubnutí směrem k dosažení vaší optimální hmotnosti.

Na chutná a vyvážená jídla KetoMix se budete těšit

Spousta lidí žije v přesvědčení, že dietní potraviny z principu nemohou být chutné. Vyvedeme vás z omylu. Na low carb jídlech KetoMix si pochutnáte. Možná jste nevěděli, že keto dieta nemusí být nemastné neslané jídlo, nad kterým se budete ošklíbat. Omeleta se sýrovou příchutí nebo proteinové palačinky či pudink s vanilkovou příchutí slibují příjemný gurmánský zážitek. Dokonce si můžete bez výčitek dopřát i různé pamlsky, například u televize bez obav chroupat proteinové chipsy se sníženým obsahem sacharidů i tuků. Dietu KetoMix sestavují výživoví odborníci, kteří pečlivě hlídají, aby jídla obsahovala všechny potřebné vitamíny a minerály. Nemusíte se proto obávat, že by vám keto dieta způsobila nedostatek některých živin, což se při amatérsky praktikovaných dietách často stává.

Ostatní low carb produkty

Když držíte low carb dietu, neznamená to, že máte před sebou týdny plné odříkání a porcí jídla, které byste za jiných okolností zřejmě nejedli. Kdo už ale někdy toto dietní stravování poznal, dobře ví, na čem je vlastně založené. Omezit sacharidy, nedopřávat si slazené nápoje, nemít pořád po ruce třeba sušenky. Pokud v tomto snažení vytrváte, zjistíte, že se cítíte lépe, protože cukr je ten problém, co stojí v cestě hubnutí a vysněné postavě. Cílem vašeho snažení by proto mělo být vypustit jen ze stravovacího plánu, a to v takové míře, v jaké to jen půjde!

Spalovače tuků jsou zajímavým doplňkem

Nejsou to sice zázračné pilulky, po kterých byste zhubli přes noc a mohli se chlubit vosím pasem, ale na druhou stranu – jejich složení pomůže vhodně nastartovat metabolismus a v kombinaci s dobrým jídelníčkem a cvičením se mohou dostavit první výsledky. Spalovače tuků vás pak motivují v dalším snažení, protože cílem jistě není zhubnout pár kilogramů. Jde spíš o to změnit celý životní styl a připravit své tělo o tukové polštářky, které nikdo nezávidí. Zajímavým doplňkem stravy při low carb dietě jsou i proteinové chipsy. Také výborné, také pěkně křupavé, ale bez soli, umělých aromat, spousty kalorií a sacharidů, které jsou bohužel na překážku. Ideální k televizi nebo když máte chuť na něco dobrého a dortíky nebo cukrovinky jsou tak lákavé, že takřka nelze odolat a musíte se opravdu držet.

Sušené maso vám jistě zachutná

Svačina, kterou můžete mít kdykoliv po ruce. Dejte si jí do kapsy, užijte si dobrotu z kvalitního masa, produkt, jenž ocení všichni milovníci poctivých bílkovin. Sušené maso je vhodné jako alternativa zákusku, když máte chuť na něco nevšedního, ale neradi byste hřešili cukrem. Mnohem lepší bude i nadále pokračovat v dietě a držet si započatou linii.

Reklama