KetoMix rozdává dárky za 1000 Kč při nákupu nad 3000 Kč

KetoMix.cz - Získejte dárek u KetoMixu za 1 000 Kč při nákupu nad 3 000 Kč

Získat zdravější pohled na životní styl není tak snadné, ale s KetoMixem to zvládnete. Pravidla keto diety totiž sama o sobě poskytují změnu náhledu na způsob stravování. Nejde ale přitom jenom o nižší podíl sacharidů, ve hře jsou i další nešvary, které ketonová dieta pomáhá odstranit.

S KetoMixem se naučíte jíst pravidelně

Svoje jádro má keto dieta samozřejmě ve výrazném osekání příjmu sacharidů, což vaše tělo přiměje k tomu, aby čerpalo svoji energii z jiného zdroje, a sice ze zásobních tuků. Z nich pak vyrábí ketony, které se stávají náhradou energie ze sacharidů. S KetoMixem ale není ve hře jenom tento fakt. Velkým přínosem je také skutečnost, že například ketonová dieta na 4 týdny vás naučí pravidelnosti v jídle. Ruku na srdce, určitě se vám velmi často stává, že se třeba ráno nasnídáte, oběd kvůli pracovnímu vytížení nestihnete a pak jíte až později večer, což je zásadní chybou, s takovým stravovacím režimem nezhubnete. S balíčky, které vám nabízí KetoMix, máte k dispozici připravená jídla, která na vás čekají, jen je v určitou hodinu sníst a keto dieta vám tak ušetří i čas. Pochopíte, že ketonová dieta neznamená třičtvrtě dne nejíst a pak se přecpat, ale jíst pravidelně v menších dávkách.

KetoMix poskládá jídelníček za vás

Možná máte strach, zda se vám podaří poskládat svůj jídelníček tak, aby obsahoval správný podíl živin, které vaše tělo pro svoje fungování potřebuje. Naštěstí KetoMix vyřeší tenhle problém za vás, protože ketonová dieta přinese kromě dostatečného množství bílkovin a tuků a minima sacharidů také správné množství potřebných vitamínů, minerálů a stopových prvků. Díky tomu vám keto dieta prokáže neocenitelnou službu, protože ani v běžné stravě se vám tyhle poměry úplně nepodaří. KetoMix dodá vyváženou porci živin a není to nuda, můžete si dopřát například i chuťovky jako proteinové omelety. Zkrátka keto dieta může být i překvapivě dobrá. Bílkoviny vás navíc výborně zasytí na delší dobu, takže ketonová dieta znamená i to, že nikdy nebudete mít hlad.

Číst další články