Pro tyto důvody je low carb dieta velkým hitem v současném světě hubnutí

Ketonová dieta - Shutterstock.com

Kdo někdy v minulosti zkoušel hubnout, ten si zcela určitě vybaví i celou řadu různých diet. Některé byly založeny na odmítání jídla, jiné byly podobné zdravému jídelníčku. Kdo hubl teprve nedávno, ten jistě zmíní program, kterým je ketonová dieta. Ta je poslední roky trendem. A to pro své výhody. Řadíme ji totiž mezi ty dietní programy, které skutečně fungují. Kdo ji vyzkoušel, ten dává za pravdu v tom, že skutečně dokázal zhubnout.

​Low carb dieta není nijak náročná

Důvodem její obliby je i celková její nenáročnost. Je založena jenom na dvou věcech, a to na omezení příjmu sacharidů a zvýšení příjmu bílkovin. Podle toho se následně vybírají, konzumují jednotlivé potraviny. Tímto low carb neboli ketonová dieta ukazuje, jak může být rozmanitá, jelikož jídel které toto splňují je opravdu celá řada. Nejenom, že ve většině případů člověk není nijak omezován v tom co jí, ale někteří říkají dokonce i to, že mají pestřejší jídelníček, než dříve. A to jsou v dietě. Při dodržování těchto dvou povinností se v těle navodí stav označený jako ketóza, díky čemuž začne tělo čerpat energii z tuků a tím je spaluje.

​Díky Ketomix není třeba nakupovat, ani složitě vařit

Mnoho diet vyžaduje čas. A to na nákupy, vážení jídel a na následnou přípravu. I v tomto směru je low carb dieta přece jenom jiná. To proto, že jídla lze mít doma vždy po ruce. Na rozdíl od krabičkové diety v zásobě a tak si lze vybírat takové, na které máte zrovna chuť. Tuto stravu poskytuje značka Ketomix, která je v tomto směru známým výrobcem daných jídel, která jsou velmi rozmanitá. I díky nim lze dietu dodržovat kdykoliv a kdekoliv. Jak doma, tak třeba i na cestách, v práci, nebo kdekoliv jinde. Řadu jídel totiž stačí jenom vybalit z obalu a hned jíst. Jiné postačí pouze krátce ohřát a teplé jídlo je na stole. Těžko byste hledali jednoduší jídlo na přípravu.

Číst další články