Reklama

Low Carb tyčinky
  • Low Carb tyčinky

Reklama

Low carb tyčinky

Mlsání, za které se nemusíte cítit provinile. Žádný stud, protože tady cukr prakticky není, zato tělo posílíte kvalitními bílkovinami. Pokud to myslíte low carb dietou vážně, je to dobrá cesta. Užívejte si, ale zdravě! Sušenky a tyčinky z regálů supermarketů sice vypadají lákavě, ale nakonec vedou k přejídání a kupování jiné konfekce oblečení. Měli bychom se jim proto vyhýbat, protože dieta není jen o cvičení, ale zejména pak o tom, co vlastně jíte a kolik porcí si ve finále položíte na talíř. Určitě si můžete občas dopřát i něco dobrého, život není jen o hlavních jídlech, ale i dezertech. V těch by však neměla být vydatná porce sacharidů, to totiž snahu zhubnout poměrně dosti zkomplikuje.

Proteinové tyčinky aneb čokoláda, vanilka a kokos

Co máte vlastně rádi? V nabídce nechybí standardní trojlístek, jenž začíná čokoládou, pokračuje kokosem a končí vanilkou. Proteinové tyčinky s těmito příchutěmi jsou proto asi vůbec nejoblíbenější, nemůžeme se divit aktuálním trendům, jsme na tyto variace zvyklí a hodně je preferujeme. V nabídce obchodů však najdete i jiné alternativy, zapojuje se také ovoce a nesmíme zapomínat také na velmi oblíbené oříšky. Malá porce něčeho dobrého, i to vám přinese low carb dieta – a nepůjde o žádný smrtelný hřích, takže si nemusíte dělat starosti. Váha se kvůli tomuto zdravému mlsání rozhodně nepohne. Ráno, dopoledne, odpoledne i večer, na tom, kdy si dáte podobnou tyčinku, určitě tolik nesejde. Porovnejte si je podle vlastních kritérií, vždycky přeci nerozhoduje jen cena, ale i výrobce.

Low carb tyčinky přinesou i mnoho oblíbených variant

Banán v čokoládě, kdo by ho neznal? V našich supermarketech je takových tyčinek hodně, ale pozor, obsahují tolik cukru, že byste se na ně během dietního plánování neměli snad ani koutkem oka zadívat! Low carb tyčinky jsou o něčem jiném, sacharidů je v nich pomálu, naopak přinesou ceněné bílkoviny a vlákninu, důležitou pro správné zažívání a mající též pozitivní vliv na mnohé další pochody v našem těle. A vitamíny nebo minerály? Ty jsou jen pozitivním bonusem, pověstnou třešničkou na dortu. Půjdete do toho? Low carb dieta je vlastně docela zábavná, jak jste možná nyní s úsměvem na tvář zjistili.

Reklama