Reklama

Ostatní
  • Ostatní
  • Slim Pasta
  • Nejlevnější

Reklama

Low carb od Slim pasta

I malé dítě dobře ví, z čeho se vyrábějí klasické těstoviny. Ať už se jedná o jakýkoliv typ, s různým využitím, vždy je základem mouka. Díky tomu mají těstoviny správný tvar, chuť, ale vyžadují i správný postup přípravy. Nyní to však vypadá, že klasické těstoviny mohou mít konkurenci. A to v podobě těch, kde je hlavní surovinou glukomanan. Ten může být nejenom náhradou mouky při výrobě těstovin, ale může být i látkou, ze které se vyrábí rýže. Taková, která se prodává pod známou značkou SlimPasta.

Co je to glukomanan?

Nelze na něho pohlížet jako přímou náhradu mouky. Lepší je pohlížet na něho jako na možnou surovinu, ze které se dá vyronit alternativní pasta, ale i rýže. Glukomanan je látkou, která se získává z hlíz rostlin, které se označují jako konjak. I proto se již vžil pojem konjakové těstoviny. Tato rostlina je velmi známá v Asii, hlavně potom v Japonsku. Díky těmto možnostem použití to však vypadá, že dříve či později bude velmi známá i v Evropě. A to jako unikátní pomocník na hubnutí, jelikož tento název začínají skloňovat všichni ti, kteří chtějí redukovat svou váhu. A k nim se přidávají ti, kteří chtějí jíst zdravěji, bez nadměrného množství cukrů ve své potravě.

Konjakové těstoviny jako náhrada těch klasických

Proč je u klasických těstovin mouka takový problém? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá. Má mnoho kalorií, stejně jako má i mnoho sacharidů. Z tohoto důvodu se při dietním režimu nijak výrazně nehodí. Oproti tomu konjakové těstoviny jsou pravým opakem. Sacharidy nemají žádné a kalorický hodnota je minimální. Jde tak o zajímavou náhradu klasických příloh v low carb jídlech. A ta mohou být celkem rozmanitá, jelikož dnes lze na trhu najít třeba podobu špaget, podobu penne, ale i asijských nudlí. A k tomu všemu přidejme již několikrát zmíněnou rýži, také bez sacharidů, s minimální kalorickou hodnotou.

Ostatní low carb produkty

Když držíte low carb dietu, neznamená to, že máte před sebou týdny plné odříkání a porcí jídla, které byste za jiných okolností zřejmě nejedli. Kdo už ale někdy toto dietní stravování poznal, dobře ví, na čem je vlastně založené. Omezit sacharidy, nedopřávat si slazené nápoje, nemít pořád po ruce třeba sušenky. Pokud v tomto snažení vytrváte, zjistíte, že se cítíte lépe, protože cukr je ten problém, co stojí v cestě hubnutí a vysněné postavě. Cílem vašeho snažení by proto mělo být vypustit jen ze stravovacího plánu, a to v takové míře, v jaké to jen půjde!

Spalovače tuků jsou zajímavým doplňkem

Nejsou to sice zázračné pilulky, po kterých byste zhubli přes noc a mohli se chlubit vosím pasem, ale na druhou stranu – jejich složení pomůže vhodně nastartovat metabolismus a v kombinaci s dobrým jídelníčkem a cvičením se mohou dostavit první výsledky. Spalovače tuků vás pak motivují v dalším snažení, protože cílem jistě není zhubnout pár kilogramů. Jde spíš o to změnit celý životní styl a připravit své tělo o tukové polštářky, které nikdo nezávidí. Zajímavým doplňkem stravy při low carb dietě jsou i proteinové chipsy. Také výborné, také pěkně křupavé, ale bez soli, umělých aromat, spousty kalorií a sacharidů, které jsou bohužel na překážku. Ideální k televizi nebo když máte chuť na něco dobrého a dortíky nebo cukrovinky jsou tak lákavé, že takřka nelze odolat a musíte se opravdu držet.

Sušené maso vám jistě zachutná

Svačina, kterou můžete mít kdykoliv po ruce. Dejte si jí do kapsy, užijte si dobrotu z kvalitního masa, produkt, jenž ocení všichni milovníci poctivých bílkovin. Sušené maso je vhodné jako alternativa zákusku, když máte chuť na něco nevšedního, ale neradi byste hřešili cukrem. Mnohem lepší bude i nadále pokračovat v dietě a držet si započatou linii.

Reklama